Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dekoder T-hd 210 - Wybór kanału probelm

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Połączenia urządzeń -> Dekoder T-hd 210 - Wybór kanału probelm
Autor
Wiadomość
1677373
Gość

Post#1 Post autora tematu 06 Kwi 2013 12:33   

Dekoder T-hd 210 - Wybór kanału probelm

Witam, ostatnio zakupiłem dekoder cyfrowego polsatu T-HD210 i mam problem odbieram sygnał z nadajnika OPOLE CHRZELICE
MUX-1 k.46 100kW
MUX-2 k.34 100kW
MUX-3 k.43 2,5kw

Według danych mam 34km do nadajnika ale po wejściu w ustawiania dekodera mam wybrany kanał 5 na którym obie kreski zasięgu są zerowe ale kanały są. Po ustawianiu na kanał 34. Moc sygnału jest na żółto a jakość na zielono ale nie idzie ustawić tego kanału na stałem nie ma opcji zatwierdż, tylko wstecz.
I tu moje pytanie, czy to jest ustawione fabrycznie na kanał 5 czy coś jest z moim dekoderem?
Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Pisownia!
[_P_]

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Kwi 2013 12:33   

Powrót do góry

fox525
Poziom 13
Poziom 13

Post#2 12 Kwi 2013 08:39   

Re: Dekoder T-hd 210 - Wybór kanału probelm

Bo musisz wejść w Automatyczne wyszukiwanie kanałów.
To o czym piszesz to sprawdzenie sygnału gdzie wybierasz sobie nr kanału do sprawdzenia (oryginalnie jest ustawiony kanał 5-ty, który za pomocą pilota możesz zmienić i sprawdzić moce na poszczególnych kanałach).
Kłania się instrukcja obsługi dokładana zresztą do każdego dekodera...
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Połączenia urządzeń -> Dekoder T-hd 210 - Wybór kanału probelm
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.039 seconds

elektroda.pl temat RSS