Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz VOICE KRAFT 810-JX nie wiem co się stało.

korze1997 12 Kwi 2013 19:55 1206 4
  • #1 12 Kwi 2013 19:55
    korze1997
    Poziom 2  

Witam kupiłem wzmacniacz VOICE KRAFT 810-JX. Podpiołem go pod prostownik i działeł pięknie. Potem podpiołem go pod akumulator od motora i po dwuch sekundach był ino jeden trzask i odwróciłem go potem i zobaczyłem coś takiego
    wzmacniacz VOICE KRAFT 810-JX nie wiem co się stało.
    zlutowałem to potem i podpiołem jeszcze raz pod prostownik i robi cały czas zwarcie

dzięki z góry z pomoc[size=18]

• Pomocny post
    #2 12 Kwi 2013 20:12
    intelsat
    Poziom 13  

Te wzmacniacze mają wady i dlatego uszkadzają się tak z byle powodu , uszkodzone tranzystory przetwornicy i pewnie końcówka mocy , jak końcówka mocy padła pierwsza to wysadziła zasilanie , czyli krótko mówiąc większość rzeczy do wymiany . proponuję kupić jakiś normalny wzmacniacz ( nie taki za 50zł ) ,bo w tym przypadku problem może się po naprawie powtórzyć

• #3 12 Kwi 2013 20:36
    arturavs
    Poziom 36  

A zacząć trzeba od tego , że prostownik nie służy do zasilania urządzeń elektronicznych tylko do ładowania akumulatorów.

• #4 13 Kwi 2013 10:02
    korze1997
    Poziom 2  

arturavs napisał:
    A zacząć trzeba od tego , że prostownik nie służy do zasilania urządzeń elektronicznych tylko do ładowania akumulatorów.

kolego ma przez dwa lata zasila terz wzmacniacz prostownikie i mu to dziala a ja podpioem pod akumulator i to sie stalo a nie pod prostownikiem

• #5 13 Kwi 2013 11:14
    gulson

Administrator Systemowy
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME