Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

schemat elektryczny router ws 50.

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> schemat elektryczny router ws 50.
Author
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post from the author of the topic 20 Apr 2013 19:32   

schemat elektryczny router ws 50.

Potrzebuje pilnie schemat do wyżej wymienionego motoroweru. Mam go w mojej książeczce pojazdu, ale jakość jest tak słaba, że nie da się nic przeczytać. NA googlach nie udało mi się go odszukać...

Jednoślad jest też znany pod nazwą Benzer Yankee 50 albo Dafoer HW50B.

Chyba, że któryś schemat jest podobny do mi potrzebnego. Tak naprawdę potrzebuje tylko oznaczenia kolorków kabli wychodzących z silnika (silnik to 139 FMB).

Jest ktoś w stanie pomóc?

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 20 Apr 2013 19:32   

Back to top

hefid
Moderator
Moderator

Post#2 20 Apr 2013 22:01   

Re: schemat elektryczny router ws 50.

Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz z komentarzami.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php

+ REGULAMIN -->
Pkt 3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

+ REGULAMIN -->
Pkt 3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA.
Początek zdania? Zaczynamy wielką literą.
Poza tym, o ile się nie mylę, to w polskiej pisowni stosujemy znaki przestankowe takie jak kropka, przecinek i piszemy z ogonkami np. ą, ę itd.
Nazwy własne też piszemy z wielkiej litery np. Polsat, Philips itd.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> schemat elektryczny router ws 50.
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.054 seconds

elektroda.pl topic RSS feed