Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi 80 B4 Combi 1,9 TDI. Wycieraczka tylnej szyby działa cały czas.

marince 24 Lut 2005 22:47 2041 3
  • #1 24 Lut 2005 22:47
    marince
    Poziom 10  

Chodzi o wycieraczke tylnej szyby,jak ja raz uruchomie to pracuje przez caly czas,dopoki nie wylacze zaplonu.Moze poprostu nie wiem jak ja wylaczac i czym?Druga sprawa chodzi o oswietlenie wnetrza samochodu,po zalaczeniu stacyjki powinno zgasnac jak sie nie myle,a swieci caly czas,po zgaszeniu silnika i zamknieciu samochodu gasnie po ok 12 minutach.

• #2 24 Lut 2005 23:10
    Xrzychu
    Poziom 15  

Co do oświetlenia to może masz w samochodzie czasowe wyłączenie światła kabiny (Mam poloneza z 96 roku i światło w kabinie też gaśnie samo po jakimś czasie, co prawda nie jest to 12 minut tylko może 1 min albo i mniej)
    A co do wycieraczki to może jest jakieś zwarcie ? (W Poldku poprzedniemu właścicielowi wycieraczka się sama włączała więc ją odłączył) okazało się że przecięło kabel przy klapie bagażnika i czasami dochodziło do zwarcia i wycieraczka się sama włączała

Sprawdź instalacje tylnej wycieraczki może tez coś się urwało,albo przecieło...

Pozdrawiam

• #3 24 Lut 2005 23:16
    sigi
    Spec od samochodów

Swiatełko w wewnątrz powinno zgasnąć po włączeniu stacyjki, ale gdy są zamknięte drzwi. Natomiast wycieraczkę trzeba jeszcze raz zasygnalizować, gdy chcesz ją wyłączyć.

Pozdrawiam.

• #4 27 Lut 2005 10:36
    marince
    Poziom 10  

Witam!Dziekuje za podpowiedzi,wycieraczka pracuje poprawnie,ze swiatelkiem bede musial jeszcze powalczyc.Moze ktos posiada schemat instalacji elektrycznej tego samochodu?Z gory dziekuje!Pozdrawiam!

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME