Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 24 Lut 2005 22:47
    marince
    Poziom 10  

Chodzi o wycieraczke tylnej szyby,jak ja raz uruchomie to pracuje przez caly czas,dopoki nie wylacze zaplonu.Moze poprostu nie wiem jak ja wylaczac i czym?Druga sprawa chodzi o oswietlenie wnetrza samochodu,po zalaczeniu stacyjki powinno zgasnac jak sie nie myle,a swieci caly czas,po zgaszeniu silnika i zamknieciu samochodu gasnie po ok 12 minutach.

• #2 24 Lut 2005 23:10
    Xrzychu
    Poziom 15  

Co do oświetlenia to może masz w samochodzie czasowe wyłączenie światła kabiny (Mam poloneza z 96 roku i światło w kabinie też gaśnie samo po jakimś czasie, co prawda nie jest to 12 minut tylko może 1 min albo i mniej)
    A co do wycieraczki to może jest jakieś zwarcie ? (W Poldku poprzedniemu właścicielowi wycieraczka się sama włączała więc ją odłączył) okazało się że przecięło kabel przy klapie bagażnika i czasami dochodziło do zwarcia i wycieraczka się sama włączała

Sprawdź instalacje tylnej wycieraczki może tez coś się urwało,albo przecieło...

Pozdrawiam

• #3 24 Lut 2005 23:16
    sigi
    Spec od samochodów

Swiatełko w wewnątrz powinno zgasnąć po włączeniu stacyjki, ale gdy są zamknięte drzwi. Natomiast wycieraczkę trzeba jeszcze raz zasygnalizować, gdy chcesz ją wyłączyć.

Pozdrawiam.

• #4 27 Lut 2005 10:36
    marince
    Poziom 10  

Witam!Dziekuje za podpowiedzi,wycieraczka pracuje poprawnie,ze swiatelkiem bede musial jeszcze powalczyc.Moze ktos posiada schemat instalacji elektrycznej tego samochodu?Z gory dziekuje!Pozdrawiam!

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty