Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

2 głośniki, jeden nowy, drugi nie. Problem z gwarancją.

Sołtys_Elbląga 23 Kwi 2013 15:16 867 4
  • #1 23 Kwi 2013 15:16
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Witam. Pytanie do znawcy, nie gdybacza. Oddałem głośniki do serwisu, w ramach gwarancji wymieniają mi jeden. To oznacza, że będę musiał wygrzewać tylko jeden głośnik. Nie powinni mi wymienić zestawu? Czyli obu?
    Nie wiem czy mam się kłócić. Miał to ktoś już w praktyce?

• #2 23 Kwi 2013 15:56
    KStanek
    Poziom 21  

Poniekąd logiczne - jak spaliła Ci się w domu żarówka i oddajesz na gwarancji to oddajesz wszystkie żarówki w domu? Czy wymienią wszystkie na nowe?

Przyznam szczerze że może by uzupełnić temat bo nie bardzo wiemy o jakie głośniki chodzi - czy to jest jakiś nierozłączny zestaw czy jeden głośnik w kolumnie. Ciężko tak póki co wypowiedzieć się.

• #3 23 Kwi 2013 16:03
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Phonocar 2/635. Akurat z żarówką niebyt dobre myślenie moim zdaniem.

• #4 23 Kwi 2013 16:14
    vodiczka
    Poziom 42  

Jeżeli głośniki nie były parowane nie ma obowiązku ani sensu wymieniać obu. Kiedyś TONSIL sprzedawał tzw. parowane kolumny do zestawów stereo które były droższe niż 2 pojedyńcze sztuki tego samego typu. To czy powinni wymienić obie zależy od warunków gwarancji a nie od przepisów ogólnych.

• #5 23 Kwi 2013 16:29
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Fakt, nie przeczytałem warunków bo nie mam karty gwarancyjnej a nie mogę nigdzie znaleźć. Dobra, wygrzeje się i powinno być ok. Myślę, ze nie zauważę różnicy w dźwięku.
    Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME