Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

spalony GDW w regenerowanych tonsilach zg15c

remnaj 28 Kwi 2013 20:19 1530 5
  • #1 28 Kwi 2013 20:19
    remnaj
    Poziom 15  

Witajcie.
    Posiadam Tonsile ZG15C po regeneracji z wymienionymi wysokimi. Pan który to robił włożył do nich kopułki.
    Dzisiaj nie wytrzymałem z powodu psa mojej Kochanej Sąsiadki i poczęstowałem go 20kHz i niestety głośniki nie wytrzymały tego.

Moje pytanie jest takie, czy wiecie co to są za GDW i czym można to/ je zastąpić? Dodam jeszcze, że gość który mi robił te głośniki, wspomniał, że w razie spalenia nie będę musiał wymieniać całego głośnika, tylko same kopułki, ale szukałem w necie i nigdzie nie mogłem znależć samych kopułek.

spalony GDW w regenerowanych tonsilach zg15c spalony GDW w regenerowanych tonsilach zg15c spalony GDW w regenerowanych tonsilach zg15c

• #3 28 Kwi 2013 21:37
    398216
    Usunięty  
  • #5 28 Kwi 2013 22:18
    pawel_aa
    Poziom 25  

Te GDWK to produkcja STX sprzed kilku ładnych lat. Symbolu nie podam bo nie pamiętam, a na głośnikach nie ma żadnych oznaczeń. Jeśli brzmienie Ci pasowało mam dwa takie na zbyciu, wersja 8 ohm. W jednym jest pęknięta wypukła osłona.

• #6 13 Maj 2013 16:18
    remnaj
    Poziom 15  

temat można zamknąć. zrobiłem... to były cewki. powiedzcie mi proszę czy cewki mogą różnic sie od siebie natężeniem dzwieku? mam wrazenie ze jedna kolumna sypie za bardzo wysokimi

Proszę poprawić niechlujną pisownię.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    adambyw

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME