Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum ->Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
elmor368
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: "-"

elmor368
Poziom 18
Post#1 09 Maj 2013 10:07  Autor tematu   

Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej

Witam i proszę o pomoc w następującej sprawie: miesiąc temu wymieniono mi tradycyjny licznik energii elektr, z wirująca tarczą na licznik elektroniczny Iskra model ME 172-D1A44-M3K03 Z . Po 3 tygodniach od zamontowania pracownik zakładu energetycznego dokonujący odczytu wpisał zużycie w/g taryfy G12 energii w dziennej taryfie 3000kW, a w nocnej 1000kW. W dniu instalacji nowego licznika nie było mnie w domu, a żona która jest laikiem w tych sprawach podpisała protokół podsunięty przez pracownika . I tu moje przypuszczenie, że pracownik instalujący nowy licznik żle wpisał początkowy stan licznika i to wygenerowało cały problem żądania zapłaty przez dostawcę prądu. A teraz zasadnicze pytanie , czy w tym typie licznika jest możliwość odczytania jego wskazań w dniu jego zamontowania ?

Czy wiadomość jest pomocna? + -1 -
Powrót do góry
Ad

Ad

Ad

Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum -> Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.029 seconds

elektroda.pl temat RSS