Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej
Author
Poziom 18
Poziom 18

Post#1 Post from the author of the topic 09 May 2013 10:07   

Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej

Witam i proszę o pomoc w następującej sprawie: miesiąc temu wymieniono mi tradycyjny licznik energii elektr, z wirująca tarczą na licznik elektroniczny Iskra model ME 172-D1A44-M3K03 Z . Po 3 tygodniach od zamontowania pracownik zakładu energetycznego dokonujący odczytu wpisał zużycie w/g taryfy G12 energii w dziennej taryfie 3000kW, a w nocnej 1000kW. W dniu instalacji nowego licznika nie było mnie w domu, a żona która jest laikiem w tych sprawach podpisała protokół podsunięty przez pracownika . I tu moje przypuszczenie, że pracownik instalujący nowy licznik żle wpisał początkowy stan licznika i to wygenerowało cały problem żądania zapłaty przez dostawcę prądu. A teraz zasadnicze pytanie , czy w tym typie licznika jest możliwość odczytania jego wskazań w dniu jego zamontowania ?

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 09 May 2013 10:07   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.033 seconds

elektroda.pl topic RSS feed