X
  • #1 14 May 2013 21:17
    kamil_1502
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam. Mam w swojej ciężarówce na dachu tr±bkę 24V jednak bardzo słabo ona tr±bi. Czy może bo być wina tego, że jest do niej doprowadzony przewód z powietrzem 6mm ? czy jak zmienię przewód na np. 8mm lub 10mm efekt będzie lepszy ? a może to wina kompresora ?
  • #2 14 May 2013 21:32
    olsen72
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Kompresor może być już mało wydajny lub zatkana/za¶niedziała tr±bka. Przewód wystarczy 6mm. U mnie mam też taki i działa
  • #3 14 May 2013 21:40
    kamil_1502
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    Tr±bka jest nowa. Wła¶nie o to chodzi, że kupiłem now± bo stara słabo "dawała", podł±czyłem now± i tr±bi tak samo. Ale wymieniłem sam± tr±bka a kompresor został stary. Czyli może to być wina kompresora? czyli nie ma znaczenia grubo¶ć przewodu?
    P.S. chciałbym mieć sygnał jak lokomotywa :D :D
  • Helpful post
    #4 14 May 2013 21:46
    olsen72
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Przewód ma znaczenie ale uważam że 6mm wystarczy bo akurat taki sam mam u siebie. Jak masz możliwo¶ć to podmień od kogo¶ kompresor i zobacz.
  • #5 14 May 2013 21:51
    kamil_1502
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    Ok tak zrobię podmienię kompresory, ale powiedz mi jeszcze tak± rzecz... Je¶li by to nic nie dało to zapewne postaram się wymienić przewody tylko teraz tak, przewód 6mm mam do kompresora i od kompresora do tr±bki, więc muszę wymienić oba przewody czy tylko ten on kompresora do tr±bki ? Czy ten do kompresora też ?
  • #6 14 May 2013 23:11
    olsen72
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Nie kombinuj z tymi przewodami na razie hehe. Zerknij pod siedzenie jakiej masz grubo¶ci przewody a siedzenie tez pracuje na tym samym cisnieniu chyba
  Search 4 million + Products
Browse Products