Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 14 Maj 2013 21:17
    kamil_1502
    Poziom 7  

Witam. Mam w swojej ciężarówce na dachu trąbkę 24V jednak bardzo słabo ona trąbi. Czy może bo być wina tego, że jest do niej doprowadzony przewód z powietrzem 6mm ? czy jak zmienię przewód na np. 8mm lub 10mm efekt będzie lepszy ? a może to wina kompresora ?

• #2 14 Maj 2013 21:32
    olsen72
    Poziom 10  

Kompresor może być już mało wydajny lub zatkana/zaśniedziała trąbka. Przewód wystarczy 6mm. U mnie mam też taki i działa

• #3 14 Maj 2013 21:40
    kamil_1502
    Poziom 7  

Trąbka jest nowa. Właśnie o to chodzi, że kupiłem nową bo stara słabo "dawała", podłączyłem nową i trąbi tak samo. Ale wymieniłem samą trąbka a kompresor został stary. Czyli może to być wina kompresora? czyli nie ma znaczenia grubość przewodu?
    P.S. chciałbym mieć sygnał jak lokomotywa :D :D

• Pomocny post
    #4 14 Maj 2013 21:46
    olsen72
    Poziom 10  

Przewód ma znaczenie ale uważam że 6mm wystarczy bo akurat taki sam mam u siebie. Jak masz możliwość to podmień od kogoś kompresor i zobacz.

• #5 14 Maj 2013 21:51
    kamil_1502
    Poziom 7  

Ok tak zrobię podmienię kompresory, ale powiedz mi jeszcze taką rzecz... Jeśli by to nic nie dało to zapewne postaram się wymienić przewody tylko teraz tak, przewód 6mm mam do kompresora i od kompresora do trąbki, więc muszę wymienić oba przewody czy tylko ten on kompresora do trąbki ? Czy ten do kompresora też ?

• #6 14 Maj 2013 23:11
    olsen72
    Poziom 10  

Nie kombinuj z tymi przewodami na razie hehe. Zerknij pod siedzenie jakiej masz grubości przewody a siedzenie tez pracuje na tym samym cisnieniu chyba

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty