Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje cewki do głośnika 18Sound LW1250 8ohm.

technics155 15 Maj 2013 19:01 1083 2
  • #1 15 Maj 2013 19:01
    technics155
    Poziom 12  

Witam wczoraj podczas grania głośnik 18sound lw1250 8ohm 700Rms uległ spaleniu.
    Przy rozkręcaniu głośnika od paczki zauważyłem,że było juz w nim grzebane.
    Pisze z prośbą czy można gdzieś dostać sama cewkę do tego modelu głośnika?
    Pisałem do POL-AUDIO ale oni maja na sprzedaż jedynie cały zestaw naprawczy który kosztuje jedynie 645zł ;)
    Jeśli ktoś wie gdzie można się udać i otrzymać taką cewkę proszę o kontakt tylko nie jakieś chińskie podróby,które po kilku godzinach ulegną spaleniu.

Jeśli wybrałem zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce ;)

Pozdrawiam.

• Pomocny post
    #2 15 Maj 2013 20:26
    398216
    Usunięty  
  • #3 16 Maj 2013 00:23
    technics155
    Poziom 12  

dj-MatyAS napisał:
    To nie jest głośnik domowy, gdzie można sobie samodzielnie przykleić cewkę distalem. W głośnikach tej mocy stosowane są odpowiednie materiały - zarówno na samą cewką, jak i uzwojenie na niej. Klej musi wytrzymywać do 300*C - chcesz wstawiać nadal? Czy wolisz mieć sprawny głośnik? Ktoś "grzebał" i dlatego się spalił - zapewne właśnie przez źle rozumianą oszczędność.
    http://www.eis.com.pl/virtual/modules.php?op=...a&file=index&do=showpic&pid=163&orderby=dateD

Dziękuje bardzo ten post bardzo mnie uświadomił, żeby oddać głośnik do serwisu, gdzie będę miał pewność, że powróci mu dawna moc ;)
    A nie tak jak wcześniej myślałem, a kupie cewkę i jakoś dam sobie z tym rade... ;)
    no to teraz uzbieram trochę pieniędzy i głośnik pojedzie do serwisu ;)
    Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME