Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative Sound Blaster-trudność w zainstalowaniu sterownika

shield123 16 Maj 2013 21:37 1125 2
  • #1 16 Maj 2013 21:37
    shield123
    Poziom 11  

witam
    proszę o PRZENIESIENIE ponieważ nie wiem gdzie założyć ten temat

posiadam kartę dzwiękową creative sound blaster

jakiś czas temu zmieniłem xp na windows 7 zainstalowałem wszystkie sterowniki, wczoraj mnie naszło żeby wyczyścić komputer, wyciągnąłem karte dzwiękową i potem włożyłem z powrotem.

po włączeniu nie było zainstalowanych sterowników do karty, więc wchodze do menadżera urządzeń i klikam aktualizuj sterownik do tej karty, jakiś sterownik się pobrał z windows updater VIA AC 97 Enhanced Audio controller, problem w tym że nie ma żadnego dzwięku ;(

Więc uruchomiłem płyte ze sterownikiem do karty, pojawia się instalshield wizzard ładuje się a potem error: setup could not detect any sound blaster audio card on your system

Please ensure that your sound blaster hardware is properly installed before running this setup program....

Przechodze z powrotem do menadżera klikam aktualizuj... klikam przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, klikam i wybieram ścieżke z płytą ze sterami klikam dalej i pojawia sie komunikat że system windows nie może zainstalować urządzenia

dodam jeszcze że posiadam zintegrowaną kartę dzwiękową i ona działa bez problemu.

Nie wiem o co chodzi, wcześniej tak nie miałem, proszę o pomoc i proszę jeszcze o PRZENIESIENIE

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]

• #2 16 Maj 2013 21:39
    Robert B
    Poziom 43  

shield123 napisał:
    creative sound blaster

Dokładny model karty przepisany z laminatu?
    Np. CTxxx lub SBxxx
    Daj duże i wyraźne zdjęcia karty z obu stron.

• #3 17 Maj 2013 18:57
    shield123
    Poziom 11  

Problem został rozwiązany, odinstalowałem poprzednie sterowniki zrestartowałem komputer od nowa i sterowniki same się zainstalowały.

Moderowany przez DriverMSG:

Jak zapowiadałem...
    Ostrzeżenie. Regulamin pkt. 3.1.13, 3.3.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme