Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 42lv375s - Nie nastraja się

matit5 22 Maj 2013 22:27 1038 4
  • #1 22 Maj 2013 22:27
    matit5
    Poziom 7  

Witam

Ostatnio kujowsko-pomorskie przeszło na telewizję cyfrową więc przestawiam telewizory na nowy sygnał. Jednak udało mi się podłączyć 2 telewizory (jeden nowy żeby sprawdzić czy działa ten mpg4) i trzeci który który jest na parterze nie działa. Nie chce wyszukiwać programów. Jest to telewizor LG 42lv375s i był sprawdzany na 3 antenach (nawet na tej co działają inne telewizory). Telewizor nie był aktualizowany nic nie było z softem robione. Jaki jest problemem? Soft trzeba zaaktualizować? Czy on coś pod tym względem zmienia?

• #2 22 Maj 2013 22:33
    LeDy
    Poziom 43  

matit5 napisał:
    Witam

Ostatnio kujowsko-pomorskie przeszło na telewizję cyfrową więc przestawiam telewizory na nowy sygnał. Jednak udało mi się podłączyć 2 telewizory (jeden nowy żeby sprawdzić czy działa ten mpg4) i trzeci który który jest na parterze nie działa. Nie chce wyszukiwać programów. Jest to telewizor LG 42lv375s i był sprawdzany na 3 antenach (nawet na tej co działają inne telewizory). Telewizor nie był aktualizowany nic nie było z softem robione. Jaki jest problemem? Soft trzeba zaaktualizować? Czy on coś pod tym względem zmienia?
    To se sprawdź czy ma to co powinien.
    Se- równa się sobie i można to dodać do słownika.
    Słownik elektrodowy nie pokazuje na czerwono więc nie wiem skąd te(to) PW?
    " Ide se, patrze se a tu glizda leży se. Myśle se zdepne se a tu glizda łłłłłłeeeeeee."

• #3 23 Maj 2013 22:31
    matit5
    Poziom 7  

Nie rozumiem. Co mam niby sprawdzać ?
    42LV375S
    Dekoder MPEG-4 AVC (H.264) : Tak

• #4 26 Maj 2013 16:26
    LeDy
    Poziom 43  

matit5 napisał:
    Nie rozumiem. Co mam niby sprawdzać ?
    42LV375S
    Dekoder MPEG-4 AVC (H.264) : Tak

No to jak ma to ma szukać a właściwie to ty masz pilotem znaleźć i przeszukać.
    Jak robisz właściwie i nie znajduje to chyba logiczne co pozostało do sprawdzenia bo uszkodzenie TV na razie wykluczam?

• #5 26 Maj 2013 17:31
    matit5
    Poziom 7  

Napisałem wcześniej że 2 TV nastawiłem i mam problem z trzecim? Kanały same się nie wyszukują trzeba "pilotem znaleźć i przeszukać" ale o to chodzi że w przypadku tego telewizora nic nie znajduje ...

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme