Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

DT-GAS BASIC+ - Podczas jazdy na LPG spala też benzynę

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> DT-GAS BASIC+ - Podczas jazdy na LPG spala też benzynę
Autor
Wiadomość
robert73-6
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Tarnobrzeg

Post#1 Post autora tematu 31 Maj 2013 15:01   

DT-GAS BASIC+ - Podczas jazdy na LPG spala też benzynę

Posiadam Passata 1.8 75km z 91 r. z lpg II-gen.firmy dt-gas.Od jakiegoś czasu podczas jazdy na lpg zaczęło mi znikać paliwo z baku, żadnych nieszczelności w układzie paliwowym nie posiadam.W zeszłym roku podpiąłem z godnie z instrukcją odcięcie wtrysku paliwa( gazownik podpiął nie pod ten pin co trzeba) wymieniłem też przekaźnik co odcina wtrysk paliwa ale niepotrzebnie bo stary okazał się dobry.Po zmianie odcięcia wtrysku paliwo przestało mi znikać ale tylko na krótki okres czasu.Instalację ma podpięta zgodnie z instrukcją montażu już nie wiem gdzie mam szukać przyczyny.Gazownicy w mojej okolicy nie chcą się tknąć tego badziewia a ten co mi to zakładał to twierdzi że wszystko jest w porządku.CO mam robić :?:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Maj 2013 15:01   

Powrót do góry

bzorekak
Poziom 10
Poziom 10

Post#2 01 Cze 2013 16:53   

Re: DT-GAS BASIC+ - Podczas jazdy na LPG spala też benzynę

zamontuj sobie odcięcie pompki paliwa to jest najlepsze jak żaden gazownik nie chce ci to zrobić to jedz do elektryka lub pobierz sobie schemat z netu i sam zamontuj nie jest trudne
Powrót do góry

ladamaniac
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: okolice Tarnowa

Post#3 01 Cze 2013 17:17   

Odcięcie pompki nie jet rozwiązaniem na tę przypadłość. Sprawdź, czy nie puszcza regulator ciśnienia paliwa.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Cze 2013 17:17   

Powrót do góry

robert73-6
Poziom 11
Poziom 11

Post#4 Post autora tematu 24 Cze 2013 23:09   

Po wymianie kompa od gazu na staga 100 problem znikł. Temu gazownikowi co mi zakładał dt-gasa to bym nakopał do du..... za tą partanine.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Cze 2013 23:09   

Powrót do góry

Strumien swiadomosci swia
Użytkownik obserwowany
Użytkownik obserwowany

Miasto: Polska

Post#5 25 Cze 2013 06:56   

Przecież nie zakłądają już II generacji . Ciekawe co to za gaziarz.
Powrót do góry

robert73-6
Poziom 11
Poziom 11

Post#6 Post autora tematu 25 Cze 2013 17:49   

Instalacje miałem założoną w 2008 a jest taki jeden w mojej okolicy i to się chwalił że jako pierwszy zaczął zakładać instalacje gazowe w latach 90. Może jest dobry ale w instalacjach I-gen. bo jak już jest trochę elektroniki to już się mota. Taki mi popier......ił instalacje elektryczną samochodu oraz tą od lpg że trzy godziny wycinałem stare kable od dt-gasa i poprawiałem instalację elek. auta.Przez te lata od założenia nie było dnia bez jakiś jaj z instalacją lpg mam nadzieję że teraz będę miał spokój z instalacją lpg i samochodem.
Powrót do góry

robert73-6
Poziom 11
Poziom 11

Post#7 Post autora tematu 14 Lip 2013 15:11   

No i za szybko się cieszyłem że po problemie jak sprawdzić że puszcza regulator ciśnienia paliwa.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Lip 2013 15:11   

Powrót do góry

krismat33
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: sanok

Post#8 27 Lis 2013 11:08   

paliwo przecieka przez wtryskiwacze trzeba je przeczyścić bo czasem ich odłączenie nie pomaga, co ciekawe miałem przypadek kiedy nawet po odłączeniu pompy paliwa paliwo było zasysane
Powrót do góry

Thakma
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Kraków

Post#9 04 Gru 2013 15:05   

Hm. Jeep Grand Cherokee 5.2 V8. Miałem kiedyś takiego z 95 roku. Pojechałem na filtry, regulacje i takie tam. Pół baku benzyny. Po wyjechaniu z warsztatu sprawdziłem, czy działa wszystko, trochę przyjemności na działce - bo piach i dziury po jego wydobyciu. I co!? Przyjechałem do domu a tu nie ma benzyny i nie ma gazu! Skurczybyk tak coś mi w tym warsztacie porobił, że spalał mi jedno i drugie paliwo... Reszty już nie opiszę, bo bez wulgaryzmów by się nie obeszło. Dwa dni stało auto i doprowadzane było do stanu używalności.
Powrót do góry

robert73-6
Poziom 11
Poziom 11

Post#10 Post autora tematu 19 Maj 2014 19:21   

Problemu nie rozwiązałem raz paliwo znikało raz nie podczas jazdy na lpg, w końcu dałem sobie z tym spokój. Auto sprzedałem niech się tym martwi nowy właściciel.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> DT-GAS BASIC+ - Podczas jazdy na LPG spala też benzynę
Strona 1 z 1