Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

xenic/HD-2202 - zła aktualizacja dekoder xenic HD-2202

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> xenic/HD-2202 - zła aktualizacja dekoder xenic HD-2202
Autor
Wiadomość
darkmen21
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Siemianowice Śląskie

Post#1 Post autora tematu 04 Cze 2013 23:36   

xenic/HD-2202 - zła aktualizacja dekoder xenic HD-2202

Witam, zakupiłem tuner Xenic HD-2202, zrobiłem aktualizację ze strony producenta, ale źle popatrzyłem na cyferki i nie była ona do mojego dekodera:/ teraz nie ma dźwięku i nie wyświetla mi godziny:/ Czy jest możliwość powrotu do poprzedniego softu?Niestety nie mogę oddać go na gwarancję gdyż zgubiłem paragon:(
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 04 Cze 2013 23:36   

Powrót do góry

Pablo1964
Moderator
Moderator

Miasto: Sosnowiec

Post#2 05 Cze 2013 00:11   

Re: xenic/HD-2202 - zła aktualizacja dekoder xenic HD-2202

W takim razie musisz oddać sprzęt do naprawy pogwarancyjnej. Zgodnie z zasadami działu:
Pablo1964 napisał:
W przypadku stwierdzenia utraty kontroli nad wprowadzonymi zmianami należy niezwłocznie udać się do serwisu, aby zapobiec kompletnemu zniszczeniu sprzętu. Proszę w takich przypadkach nie prosić o pomoc na forum, takie posty będą usuwane.

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> xenic/HD-2202 - zła aktualizacja dekoder xenic HD-2202
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.053 seconds

elektroda.pl temat RSS