Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Fiat Brava 1.6 16V silnik szarpie i przerywa.

Mishilinho 12 Cze 2013 21:43
  • #1 12 Cze 2013 21:43
    Mishilinho
    Poziom 2  

Witam niedawno kupilem samochod marki Fiat. Brava strasznie przerywa na biegu jalowy jak i na innych nie da sie nia jechac nie wiem czym jest to spowodowane. Wychyscilem swiece i sprawdzilem cewke. Po tym wszystko bylo ok. Niestety znow cos sie zaczelo dziac po wymianie drzwi przednich i tylnych z prawej strony. Wyskoczyl rowniez blad " Error Cli" lecz dowiedzialem sie ze jest to spowodowane brakiem termometru lub czegos takiego w prawym lusterku przednim ktore wstawilem. Lecz moje pytanie odnosi sie silnika. Czy mozecie mi pomoc. Z gory dziekuje.

• #3 13 Cze 2013 09:11
    Mishilinho
    Poziom 2  

Brak poniewaz nie wiem co jest przyczyna tego stanu i nie wiem co mozna zrobic by usunac te awarie. Dlatego prosze was o pomoc.

• #4 13 Cze 2013 10:54
    autoas
    Poziom 41  

Wymień świece, przewody i cewkę jednocześnie....taka podpowiedź ci pasuje..

• #5 13 Cze 2013 19:05
    WITEK1952
    Poziom 28  

Witam serdecznie.Musisz odczytać błedy by można było pomóc. Inaczej zostanie dorwać kumpla z takim samym pojazdem i podmieniać po kolei. Innych metod nie polecam bo proponuję najprostsze. Pozdrawiam.

• #6 13 Cze 2013 19:12
    KarizmoGSM
    Poziom 22  

WITEK1952 napisał:
    bo proponuję najprostsze

Najprostsza to wstawić do mechanika, błędów może nie być jak wcześniej napisał autoas a później rozrząd.

• #7 13 Cze 2013 20:18
    Mishilinho
    Poziom 2  

Problem z silnikiem rozwiazany. Świece były do wymiany i kable do nich. Nadal pozostal "error CLi" lecz gdy dostanę kable i podłącze auto do kompa wykasuje ten błąd. Dzięki za pomoc.

• #8 13 Cze 2013 20:23
    1078231
    Usunięty  
  Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty