Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

samoróbka - otwieranie dużego drewnianego włazu do piwnicy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> samoróbka - otwieranie dużego drewnianego włazu do piwnicy
Autor
Wiadomość
agent00
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 16 Cze 2013 21:55   

samoróbka - otwieranie dużego drewnianego włazu do piwnicy

Witam
Nie wiem czy w dobrym temacie, jak coś to dajcie znać.

Chce zrobić u rodziców mechaniczny podnośnik klapy (włazu) do piwnicy, właz jest zbity z desek podłogowych, wiec troszkę waży.

Podnośnik musi być zainstalowany od dołu, nie chce nic od góry by nie przeszkadzało w przechodzeniu.

Patrzyłem na siłowniki do bramy ale jak zobaczyłem maja skok 400mm wiec mało, by cały właz został podniesiony :(

Może ktoś mi doradzi jakie zastosowanie wybrać, lub jaką przekładnie dać by siłownik od bramy dał rady ??

Oczywiście chodzi o jak najtańszy wyrób ;)
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 16 Cze 2013 21:55   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> samoróbka - otwieranie dużego drewnianego włazu do piwnicy
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.05 seconds

elektroda.pl temat RSS