Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

samoróbka - otwieranie dużego drewnianego włazu do piwnicy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> samoróbka - otwieranie dużego drewnianego włazu do piwnicy
Autor
Wiadomość
agent00
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 16 Cze 2013 21:55   

samoróbka - otwieranie dużego drewnianego włazu do piwnicy

Witam
Nie wiem czy w dobrym temacie, jak coś to dajcie znać.

Chce zrobić u rodziców mechaniczny podnośnik klapy (włazu) do piwnicy, właz jest zbity z desek podłogowych, wiec troszkę waży.

Podnośnik musi być zainstalowany od dołu, nie chce nic od góry by nie przeszkadzało w przechodzeniu.

Patrzyłem na siłowniki do bramy ale jak zobaczyłem maja skok 400mm wiec mało, by cały właz został podniesiony Sad

Może ktoś mi doradzi jakie zastosowanie wybrać, lub jaką przekładnie dać by siłownik od bramy dał rady ??

Oczywiście chodzi o jak najtańszy wyrób Wink

Czy wiadomość jest pomocna? + -

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 16 Cze 2013 21:55   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> samoróbka - otwieranie dużego drewnianego włazu do piwnicy
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.097 seconds

elektroda.pl temat RSS