Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Nawigacja w A4 B6 jak uruchomić

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Auto Electronics and Electrical -> Nawigacja w A4 B6 jak uruchomić
Author
Poziom 15
Poziom 15

Post#1 Post from the author of the topic 20 Jun 2013 19:48   

Nawigacja w A4 B6 jak uruchomić

Witam. Mam pytanko do kogos kto się spotkał z tą nawigacją. Chce kupić A4 b6 i oglądałem dzis fajny model.... miał nawigacje w zegarach. Problem jest taki, ze po naciśnięci tego przycisku od navi na początku się wyświetliło "start" i coś tam jeszcze to przydusiłem na start i jakis komunikat po niemiecku o błędzie chyba. Później już jak naciskałem przycisk NAVI i te obok to juz nawet tego start nie chciało pokazać. Ktoś wie o co moze biegać?? doadam iz w bagażniku auto ma tak jakby modół czy zmieniarkę z napisem NAVI i wejsciem na płytę. Nie wiem czy cos jest walniete czy potrzebna jest płyta aby chodziło?

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 20 Jun 2013 19:48   

Back to top

szogun0
Specjalista grupy V.A.G.
Specjalista grupy V.A.G.

Post#2 20 Jun 2013 20:33   

Re: Nawigacja w A4 B6 jak uruchomić

Na pewno bez płyty nie ruszy.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 20 Jun 2013 20:33   

Back to top

gsekulski
Poziom 15
Poziom 15

Post#3 Post from the author of the topic 20 Jun 2013 20:43   

Re: Nawigacja w A4 B6 jak uruchomić

Wiecie nie wiem jak jest z tym navi bo pierwszy raz sie tym bawiłem. Myślałem że ma jakąś pamieć wbudowaną. Czyli podejrzewam, ze musiał bym sobie załatwić płytkę z polska mapą i znając źycie kilka godzin spędzić aby to uruchomić

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Auto Electronics and Electrical -> Nawigacja w A4 B6 jak uruchomić
Page 1 of 1
Similar topics
Nawigacja w Citroenie C5 - jak uruchomić ? (6)
Nawigacja MCD - jak uruchomić polskiego lektora (1)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.037 seconds

elektroda.pl topic RSS feed