Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samodzielne zrobienie przejściówki. Czy to możliwe??

kacpa0402 27 Cze 2013 15:44 612 4
  • #1 27 Cze 2013 15:44
    kacpa0402
    Poziom 7  

Witam. Wczoraj kupilem sobie słuchawki z Philipsa z normalną końcówka (3,5mm), ale mam mały problem. Chodzi o to, że mam samsunga aville i tam mam takie inne wejście na ładowarke, słuchawki czy usb. I teraz moje pytanie: Czy jeśli ze starego pc'ta wyciągnąłbym to zielone wejście na miniJack'a i końcówkę ze słuchawek do avilli, to czy mógłbym to połączyć razem, aby dostać taka przejściówkę. Jak tak to jak to zrobic?? (wiem, że takie coś można kupić, ale byłem już chyba w kilkunastu różnych sklepach i nie mają do samsunga). Z góry dzięki za odpowiedzi!

• #2 27 Cze 2013 15:46
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Jest taka możliwość. Rozbierz ten plastikowy element z mikrofonem i tam wszystko podane na tacy. Jakby co, mogę Ci zrobić i wysłać fotkę jak to wygląda.

• #3 27 Cze 2013 15:53
    kacpa0402
    Poziom 7  

No, byłbym wdzięczny za foto :]

• #4 27 Cze 2013 15:57
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Ty masz rozebrać swoją "końcówkę" i jak nie dasz rady wtedy Ci podeślę... Czy może mam Ci gotowca wysłać?

• #5 27 Cze 2013 16:58
    kacpa0402
    Poziom 7  

Nie nie, ja spróbuje zrobić, a jak mi się nie uda to wtedy mi możesz podesłać fotkę. Zle przeczytałem (myślalem, że masz już taką zrobiona ). Jak coś to zaraz będę coś probował :]

Dodano po 53 [minuty]:

Mam pytanie. Mam teraz miniJacka 5 pinowego. Teraz muszę połączyć kabelki od kabla złuchawkowego do pinów mini Jacka?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme