Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 01 Lip 2013 11:59
    Chlebuś
    Poziom 13  

Szperałem trochę w internecie i znalazłem 2 oferty kolumn.
    1 oferta to Ibiza DP-234N Set kolumn 20cm Master-Slave 1200W (

Ibiza DP 234N

), a druga to para pasywnych kolumn głośnikowych Auna 20cm (8") 1000W ze wzmacniaczem Skytec SPL500 DJ PA 1600W LED Equalizer (

Auna 1000 W + Wzmacniacz Skytec SPL500

).

Prosiłbym o jakąś opinie i doradztwo, które lepiej kupić.
    Zestaw przeznaczony byłby na muzykę dyskotekową, klubową, disco.]Link[/url]

• #2 01 Lip 2013 12:14
    sebap
    Poziom 39  

Chlebuś napisał:

Obie propozycje to chłam nie wart zawracania sobie nim głowy.

• #3 01 Lip 2013 12:20
    Chlebuś
    Poziom 13  

sebap napisał:
    Chlebuś napisał:

Obie propozycje to chłam nie wart zawracania sobie nim głowy.

Dlaczego?
    Nie wymagam najlepszego sprzętu. Chcę przeznaczyć do 400 zł.

• #4 01 Lip 2013 12:28
    sebap
    Poziom 39  

Za tyle to możesz kupić Jakiś tani wzmacniacz średniej klasy i 2 kolumny do spokojnego słuchania muzyki w pokoju. To wszystko oczywiście używane. O nowym sprzęcie w tym budżecie zapomnij.
    Piszesz, że nie wymagasz najlepszego sprzętu. Raczej nikt tutaj tobie nie będzie takowego proponował ale ty wybrałeś chyba najgorszy z najgorszych.
    Poczytaj ten temat http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic729664.html . Jest trochę lektury ale warto.

• #5 01 Lip 2013 14:27
    Chlebuś
    Poziom 13  

Możesz podać jakiś konkretny argument/-y, dla którego uważasz że to "chłam nie wart zawracania sobie nim głowy." ?

• #6 01 Lip 2013 15:20
    sebap
    Poziom 39  

Ja tak nie uważam, ja to wiem ale żeby nie być gołosłownym napiszę tobie na przykładzie np. głośnik niskotonowy naszej rodzimej firmy STX kosztuje ponad 300 zł a STX nie jest najlepszym producentem głośników. Robi dobre przetworniki ale jest wiele firm produkujących lepsze głosniki. Ale do czego zmierzam. Otóż skoro jeden głośnik przeciętnej firmy kosztuje ponad 300 zł a ty wyszukałeś zestaw aktywny 2 kolumn i 2 kolumny ze wzmacniaczem za niewiele ponad 400 zł ile w takim razie musieli wydać na wyprodukowanie tych kolumn? Ile musiały kosztować głośniki w nich zamontowane? Gdzie koszt obudowy, kabli, zwrotnicy (jeśli jest ale pewnie nie ma jej), że nie wspomnę o złożeniu tego "czegoś"? Teraz widzisz dlaczego ten sprzęt jest chłamem? Nie przetrzyma nawet jednej domówki a prezentuje jakość wykończenia i dźwięk tak tragiczny, że szkoda twoich uszu.
    Nie przeczytałeś tematu, który tobie podlinkowałem ponieważ gdybyś przeczytał tego posta już byś nie napisał.
    Chodzi o temat "Czego należy wystrzegać się przy kupowaniu sprzętu".
    Pozdrawiam.

• #7 19 Lip 2013 19:43
    sebap
    Poziom 39  

qlimax2013 napisał:
    Radziłbym ci Tonsil Altus 300 lub Tonsil Zeus. Są dobrej jakości wykonania oraz wysokiej jakości dźwięku w sam raz na imprezki w plenerze jak i w domu.

Założyciel tematu przeznacz na zakup do 400 zł a ty mu polecasz Altusy 300 lub Zeusy? Poza tym Altus i wysoka jakość dźwięku? Tak na koniec - Altusy jak i Zeusy są kolumnami domowymi. Na imprezki a tym bardziej w plener to to kolumny estradowe.

• #8 19 Lip 2013 20:02
    398216
    Usunięty  
  • #9 20 Lip 2013 16:16
    stonkat
    Poziom 2  

Podaruj sobie te kolumny bo się zniechęcisz ;p

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty