X

Jak zgrać zawartość PVR z dekodera HD 3830CD sieci kablowej Vectra?

06 Jul 2013 12:22 KAKaroltgvb
 • #1 06 Jul 2013 12:22
  Karoltgvb
  Level 7  
  Helpful post? (0)
  Witam.
  Nie wiem, czy ten temat był już tu podejmowany, czy też nie, niemniej jednak nie znalazłem nigdzie żadnej odpowiedzi, więc stawiam niniejsze pytanie tutaj:
  Jak zgrać zawartość dysku dekodera PVR HD 3830CD sieci kablowej Vectra ? Rozkręcanie dekodera i wyjmowanie dysku nie wchodzi w grę. Zgrywanie za pomocą kabli euro i/lub czincz na magnetowid mija się z celem z powodu znacznego pogorszenia jakości. Zgrywanie na stacjonarną nagrywarkę DVD jest czasochłonne i wiele z nagrań posiada blokadę nagrywania (pojawia się komunikat "Wykryto blokadę sygnału" i nagrywarka (LG z HDD) wyłącza się). Czy da się to zrobić w jeszcze inny sposób, a jeśli to zrobię, czy pliki pozyskane z tego dekodera będą w ogóle możliwe do odtworzenia gdziekolwiek indziej?
 • #2 06 Jul 2013 19:50
  h jaworski
  Level 38  
  Helpful post? (0)
  Karoltgvb wrote:
  Czy da się to zrobić w jeszcze inny sposób
  Pewnie inaczej się nie da. Prawdopodobnie nawet jak byś rozkręcił dekoder i podłączył do komputera to też nic nie ściągniesz bo system plików na dysku jest często pisany specjalnie do danego urządzenia. Poczytaj na forum o próbach zczytania dysków z cyfrowego polsatu, podłączonych do tv itp. To taka sobie walka z piractwem.
 • #3 22 Jun 2016 19:33
  Karoltgvb
  Level 7  
  Topic author Helpful post? (0)
  Wolę nie ingerować we wnętrze dekodera. Najlepszym rozwiązaniem które stosuję jest zgrywanie treści przy pomocy stacjonarnej nagrywarki DVD lub VHS (jeśli występują blokady nagrywania).
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products