Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 06 Jul 2013 12:22
  Karoltgvb
  Level 7  
  Helpful post? (0)
  Witam.
  Nie wiem, czy ten temat był już tu podejmowany, czy też nie, niemniej jednak nie znalazłem nigdzie żadnej odpowiedzi, więc stawiam niniejsze pytanie tutaj:
  Jak zgrać zawartość dysku dekodera PVR HD 3830CD sieci kablowej Vectra ? Rozkręcanie dekodera i wyjmowanie dysku nie wchodzi w grę. Zgrywanie za pomocą kabli euro i/lub czincz na magnetowid mija się z celem z powodu znacznego pogorszenia jakości. Zgrywanie na stacjonarną nagrywarkę DVD jest czasochłonne i wiele z nagrań posiada blokadę nagrywania (pojawia się komunikat "Wykryto blokadę sygnału" i nagrywarka (LG z HDD) wyłącza się). Czy da się to zrobić w jeszcze inny sposób, a jeśli to zrobię, czy pliki pozyskane z tego dekodera będą w ogóle możliwe do odtworzenia gdziekolwiek indziej?
 • #2 06 Jul 2013 19:50
  h jaworski
  Level 38  
  Helpful post? (0)
  Karoltgvb wrote:
  Czy da się to zrobić w jeszcze inny sposób
  Pewnie inaczej się nie da. Prawdopodobnie nawet jak byś rozkręcił dekoder i podłączył do komputera to też nic nie ściągniesz bo system plików na dysku jest często pisany specjalnie do danego urządzenia. Poczytaj na forum o próbach zczytania dysków z cyfrowego polsatu, podłączonych do tv itp. To taka sobie walka z piractwem.
 • #3 22 Jun 2016 19:33
  Karoltgvb
  Level 7  
  Topic author Helpful post? (0)
  Wolę nie ingerować we wnętrze dekodera. Najlepszym rozwiązaniem które stosuję jest zgrywanie treści przy pomocy stacjonarnej nagrywarki DVD lub VHS (jeśli występują blokady nagrywania).
  Search 4 million + Products
Browse Products