Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zgrać zawartość PVR z dekodera HD 3830CD sieci kablowej Vectra?

Karoltgvb 06 Lip 2013 12:22 2457 2
 • #1 06 Lip 2013 12:22
  Karoltgvb
  Poziom 8  

  Witam.
  Nie wiem, czy ten temat był już tu podejmowany, czy też nie, niemniej jednak nie znalazłem nigdzie żadnej odpowiedzi, więc stawiam niniejsze pytanie tutaj:
  Jak zgrać zawartość dysku dekodera PVR HD 3830CD sieci kablowej Vectra ? Rozkręcanie dekodera i wyjmowanie dysku nie wchodzi w grę. Zgrywanie za pomocą kabli euro i/lub czincz na magnetowid mija się z celem z powodu znacznego pogorszenia jakości. Zgrywanie na stacjonarną nagrywarkę DVD jest czasochłonne i wiele z nagrań posiada blokadę nagrywania (pojawia się komunikat "Wykryto blokadę sygnału" i nagrywarka (LG z HDD) wyłącza się). Czy da się to zrobić w jeszcze inny sposób, a jeśli to zrobię, czy pliki pozyskane z tego dekodera będą w ogóle możliwe do odtworzenia gdziekolwiek indziej?

 • #2 06 Lip 2013 19:50
  h jaworski
  Poziom 39  

  Karoltgvb napisał:
  Czy da się to zrobić w jeszcze inny sposób
  Pewnie inaczej się nie da. Prawdopodobnie nawet jak byś rozkręcił dekoder i podłączył do komputera to też nic nie ściągniesz bo system plików na dysku jest często pisany specjalnie do danego urządzenia. Poczytaj na forum o próbach zczytania dysków z cyfrowego polsatu, podłączonych do tv itp. To taka sobie walka z piractwem.

 • #3 22 Cze 2016 19:33
  Karoltgvb
  Poziom 8  

  Wolę nie ingerować we wnętrze dekodera. Najlepszym rozwiązaniem które stosuję jest zgrywanie treści przy pomocy stacjonarnej nagrywarki DVD lub VHS (jeśli występują blokady nagrywania).

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME