Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak zainstalować na tablecie? -

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Jak zainstalować na tablecie? -
Autor
Wiadomość
simson1712
Poziom 14
Poziom 14

Post#1 Post autora tematu 12 Lip 2013 18:02   

Jak zainstalować na tablecie? -

Posiadam nowego tableta Prestigo Multi Pad 7.0 Pro Duo ,mam pytanie jak instalować na nim gry bo za chiny nie potrafię pobrałem grę SpeedWay GP 2012 oraz Real Football 2013 w obu grach pisze żeby wkleić wypakowany folder do sdcard/Android/obb ,ja wcale nie mam takiego folderu obb.Co mam zrobić jak instalować gry ,proszę o pomoc.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 12 Lip 2013 18:02   

Powrót do góry

Freddy
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: Kraków

Post#2 12 Lip 2013 18:28   

Re: Jak zainstalować na tablecie? -

simson1712 napisał:
Posiadam nowego tableta Prestigo Multi Pad 7.0 Pro Duo ,mam pytanie jak instalować na nim gry bo za chiny nie potrafię pobrałem grę SpeedWay GP 2012 oraz Real Football 2013 w obu grach pisze żeby wkleić wypakowany folder do sdcard/Android/obb ,ja wcale nie mam takiego folderu obb.Co mam zrobić jak instalować gry ,proszę o pomoc.

Grę należy kupić i instalować z play.google.com , a nie z pirackich for. Problemy znikną.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 12 Lip 2013 18:28   

Powrót do góry

simson1712
Poziom 14
Poziom 14

Post#3 Post autora tematu 12 Lip 2013 18:31   

Re: Jak zainstalować na tablecie? -

Dzięki za szczerą odpowiedz ale nie mam na nim neta działa on tylko z modemem 3G a takowego nie posiadam niestety.Mam w domu neostrade przez modem combo i do tableta neta nie podłącze.Poradziłem sobie temat do zamknięcia.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Jak zainstalować na tablecie? -
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.053 seconds

elektroda.pl temat RSS