Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 06 Mar 2005 22:14
    donka
    Poziom 15  

Jak wpisywać dzielenie w worda? Chodzi mi o np: x = --------------- i liczby były nad kreską ułamkowąi pod kreską ? Jak kombinuje z indexami i podkreśleniem to nie jest równolegle :(

• #2 06 Mar 2005 22:21
    smokuss
    Poziom 13  

Stosuj takie coś jak EDYTOR RÓWNAŃ w Wordzie i będziesz miał dostęp do dużej ilości funkcji

Aby to aktywować należy wejść w Narzędzia w Wordzie a następnie w Dostosuj-> Polecenia i Wstaw a tam w Edytor Równań i przeciągnij ikone na Pasek Zadań (u góry).

Chyba że nie masz zainstalowanego standardowo to wtedy poprosi Cie o płyte MS Office

• #3 06 Mar 2005 23:10
    donka
    Poziom 15  

dobra zainstalowałem edytor równań ale w nim nie moge wciąż dojśc jak zrobić takie cos aby liczby były rownolegle na dole i na górze kreski ułamkowej.

• #4 06 Mar 2005 23:16
    smokuss
    Poziom 13  

No przed chwilą spórbowałem zrobić x=x/1 i zrobił równo jak w morde strzelił

Pobaw się troche funkcjami, bo da sie na pewno. Właśnie o tego go włożono w Worda bo tak to paranoje wychodziły przy pisaniu równań.

Pzdrv.

• #5 06 Mar 2005 23:20
    johny_84
    Poziom 16  

Witam!

Tak właściwie to trzeba tak:

Wstaw -> Obiekt -> Microsoft Equation 3.0 -> OK :)

I równań do woli :)

Pozdro!!!

• #6 06 Mar 2005 23:47
    paweliw
    Spec od komputerów

Edytor równań jest dość specyficzny w obsłudze (najlepiej używać myszki i strzałek kierunkowych). Szybko jednak można się go nauczyć i tworzyć dowolnie rozbudowane równania (w każdy "moduł" można wstawić następny itd.).

• #7 03 Sty 2010 10:17
    klaf88
    Poziom 1  

Hej :(
    Czy mógłby mi ktoś zrobić jeden wzór i wysłać na pocztę w Wordzie??? U mnie nie da się tego ściągnąć :(

Wzk= ΔK(kreska uł)K:ΔD(kr.uł)D
    bede baaardzo wdzięczna jeśli będzie się komuś chciało :)

Kasianet23(malpa)wp.pl :|

• #8 03 Sty 2010 14:41
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

klaf88 napisał:
    U mnie nie da się tego ściągnąć

Czego nie da się ściągnąć? Nie rozumiem.
    klaf88 napisał:
    Wzk= ΔK(kreska uł)K:ΔD(kr.uł)D

Nie rozumiem jak ma wyglądac wzór. Napisz ręcznie, zeskanuj i wklej obrazek

• #9 07 Wrz 2010 21:03
    konstruktor_123456
    Poziom 14  

No tak edytor równań faktycznie działa ale jak w nim wpisać wzór który ma licznik i mianownik składający się z dwóch wyrazów. Chodzi mi dokładnie o to że spacji tam nie idzie wpisać.
    JedenDwa
    aaaaa= -----------
    CzteryPięć

a powinno być:

Jeden Dwa
    aaaaa= -----------
    Cztery Pięć

• #10 07 Wrz 2010 21:23
    rupcio
    Poziom 16  

wpisywanie kreski ułamkowej w ms word (żeby było równo)
    Taki znaczek z trójkącikiem na dole wstawia spacje. Jak ma być większa spacja to można kilka razy użyć.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty