Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Golf 2 1.6 TD 84r. - Licznik kilometrów

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Golf 2 1.6 TD 84r. - Licznik kilometrów
Autor
Wiadomość
Nejdzel
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Koronowo

Post#1 Post autora tematu 17 Lip 2013 10:42   

Golf 2 1.6 TD 84r. - Licznik kilometrów

Witam mam takie pytanie, ostatnio jechałem samochodem i wiem, że nie powinno eis tego robić podczas jazdy ale... zresetowałem licznik km i zepsuł się on. Rozmawiałem z kolegą i mówił on, że tam jest jakaś sprężyna czy coś. I teraz pytanie jak się zabrać za naprawę tego? i jak w ogóle ta cześć się nazywa? może znacie też mniej więcej cenę? :) dzięki z góry za jakieś podpowiedzi.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Lip 2013 10:42   

Powrót do góry

pioart
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Poznań

Post#2 17 Lip 2013 18:46   

Re: Golf 2 1.6 TD 84r. - Licznik kilometrów

Nejdzel napisał:
… i wiem, że nie powinno eis tego robić podczas jazdy ale... zresetowałem licznik km i zepsuł się on..

Jakoś nie wydaje mi się, aby z tego powodu przestał działać. Wiele razy tak robiłem z mechanicznymi licznikami i nic się nie zdarzyło .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Lip 2013 18:46   

Powrót do góry

Nejdzel
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Koronowo

Post#3 Post autora tematu 18 Lip 2013 07:15   

Re: Golf 2 1.6 TD 84r. - Licznik kilometrów

tylko ze to nie jest mechaniczny... o to chodzi wiesz cos moze na ten temat jak to naprawic ?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Golf 2 1.6 TD 84r. - Licznik kilometrów
Strona 1 z 1