Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 22 Lip 2013 19:04
    kruszynat
    Poziom 7  

Po zmianie softu telewizor LG 37LH3000 nie odbiera sygnału telewizyjnego. Działa USB i SCART, ale telewizor nie wyszukuje żadnych programów. W serwisie powiedzieli, że mogą wymienić płytę główną za 700 zł. Czy nie ma innych możliwości? Przez USB można wejść do menu serwisowego, może trzeba tylko coś ustawić. Proszę o pomoc w ustawieniach lub o informację na temat możliwości naprawy za przyzwoitą cenę.

• #2 22 Lip 2013 19:27
    btomko
    Poziom 34  

kruszynat napisał:
    płytę główną za 700 zł.

To jest przyzwoita cena, i nauczka na przyszłość, nie brać się za coś o czym nie ma się pojęcia.

• #3 22 Lip 2013 19:46
    kruszynat
    Poziom 7  

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem. A tak na poważnie: można coś z tym zrobić?

• #4 22 Lip 2013 20:51
    lisek
    Spec od monitorów

LG 37LH3000 po zmianie oprogramowania nie odbiera sygnału

Może sam poszukasz odpowiedzi na postawione przez siebie pytanie.
    Polecam dział: aktualizacje firmware

Link

Tam w pole poszukiwań (opcja Szukaj , pole w ramce , prawa strona nad tematami) wpisz frazę: LH3000 i na początek poczytaj UWAŻNIE wynalezione 8-m tematów.

• #5 22 Lip 2013 21:27
    kruszynat
    Poziom 7  

Czytam uważnie od kilku dni, bo problem pojawił się w piątek. I albo jestem ślepy albo mojego problemu tam nie widzę. A mój problem po kolei wygląda tak:
    1. zainstalowałem nowe firmware 3.75 ze strony LG
    2. zainstalowałem firmware wersja 3.15
    3. wejście usb działa ale nie działa wejście antenowe
    4. Próbowałem zmiany znowu na 3.75, ponownie na 3.13 i znowu na 3.75 i bez efektów, wejście antenowe jest wyblaknięte (nie działa) i telewizor nie znajduje żadnych programów

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty