Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #5 10 Mar 2005 09:20
    swaldek
    Poziom 17  

Schemat dość ciekawy, jednak bez właściwego opisu cięzki do wykonania, trzeba być naprawdę fachowcem w dziedzinie wykrywaczy aby to uruchomić. Polecam inne może bardziej zaawansowane, ale sprawdzone praktycznie jak np. VLF TR ze stony(...) ,zainteresowani na priwa bowiem nie chcę byc posądzony o reklamę
    Pozdrawiam

• #7 12 Mar 2005 14:40
    Plaxsimo
    Poziom 13  

Usunąłem schematy, które zostały wcześniej wysłane.
    W poście nie napisałem, że są to schematy mojego autorstwa.
    Oczywiście schemat jest dziełem Pana Aleksandra [ALL].
    ~Panie SWALDEK schemat wziąłem z forum gdzie Pan aktywnie się udziela.
    A linków nie chciałem publicznie udostepniać aby nie robic reklamy.
    Co do strony gdzie znajduje się wcześniej wysłany schemat to mogę wysłac link priw. Chyba, że Pan SWALDEK poda link publicznie.

• #8 12 Mar 2005 18:35
    swaldek
    Poziom 17  

Rysunek sondy i schemat są dziełem wspaniałego człowieka i nie bardzo wiem czy można ot tak sobie publikować poprzez kopiuj wklej w innym miejscu niż to zostało zrobione przez autora. Co prawda są one dostępne publicznie, ale wystarczyło podać linka do miejsca gdzie autor umieścieł swoją pracę. Moim zdaniem takie praktyki powinny byc niedozwolone, ewentualnie umieszczane za zgoda autora.
    Pozdrawiam

• #9 13 Mar 2005 23:00
    Vietech
    Poziom 11  

Witam witam :) mam prośbę...
    czy moogł by ktoś udostępnić linka do wykrywacza metali, ale takiego który działa ?? ?? ?? pabdzo byłbym wdzięczny :) może być VLF lub PI
    mój mail to S1_miti(malpa)o2.pl

DzięX i pozdro

• #11 19 Mar 2005 08:23
    swaldek
    Poziom 17  

Podam linka do czeskiej strony to powinno rozwiązać wiele problemów konstrukcyjnych dla amatorów i zaspokoić jednocześnie gusta wybrednych elektroników budujących ambitne konstrukcje wykrywaczy.
    Stronka gromadzi wiele odnośników do stron zarówno w polsce jak i w innych krajach, piękne zbiorowisko
    http://www.detektory.wz.cz/

• #12 21 Mar 2005 14:51
    kzaleski
    Poziom 11  

jest ciekawy PI do samodzielnego montażu-który pięknie działa,bo go zrobilem i sprawdziłem wterenie.wyniosł mnie ok. 120PLN.Postaram sie jutro znalżc namiary bo wtej chwili nie pamietam.pozdrawiam kzaleski(jeżeli kogoś interesuje)

• #13 01 Cze 2005 19:48
    siemka
    Poziom 11  

Vietech napisał:
    Witam witam :) mam prośbę...
    czy moogł by ktoś udostępnić linka do wykrywacza metali, ale takiego który działa ?? ?? ?? pabdzo byłbym wdzięczny :) może być VLF lub PI
    mój mail to S1_miti(malpa)o2.pl

DzięX i pozdro

"Magnum" działa i to wyśmienicie, ostanio złożyłem tenże wykrywacz i działa, o dziwo :-). Jest to VLF i gorąco polecam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty