Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki tv wybrać do domu oto jest pytanie ;)

marares 24 Lip 2013 12:59 816 2
  • #1 24 Lip 2013 12:59
    marares
    Poziom 2  

Naczytałem się róznych porad na temat wyboru telewizora do domu w rozsądnej cenie i odpowiedniej do niej jakości i dziwi mnie, że żaden z polecających nie wskazał LG - to przecież czołowka współczesnych TV!!!!!
    Nie można otrzymać za rozsądną cene tego co daje właśnie LG i Samsung.
    Moja ocena ma pewne zawodowe podstawy ponieważ ja jestem elektronikiem a wielu moich przyjaciół pracuje przy sprzedaży elektroniki.
    Bzdurą jest rowniez to, ze TV 47 czy 50-kilka Cali jest zbyt duzy w małym pokoju - tu link do prostego kalkulatora odległości od TV - http://www.gnomon-tv.pl/dane_techniczne_lg_47la620s,636,tv.html - kolor zielony oznacza najlepsze odleglosci od niego, okazuje sie, ze 50-tke mozna juz śmiało lukać z odleglości 2,5m ;)
    Wszystkim którzy chcą doradzać proponuje zapoznać sie wcześniej dogłębnie z tematem zanim zaczną pisać bzdury na podstawie tego co mają a wydaje im sie, ze to co maja jest najjjjjj . . . . .niestety różne sa gusta i priorytety wiec powinno sie to robic ogólnie i rozważnie;)

Pozdrawiam doradców

• #2 24 Lip 2013 17:13
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Wow cóż za pouczenie.
    http://www.hdtv.com.pl/forum/119946-post2.html
    Tu masz że od 1,9 m 50"
    Przy 2,5m masz już 60".
    Rozsądna cena dla każdego znaczy co innego - dla Ciebie jaka jest za samochód , albo za telewizor 80"?
    Co to są współczesne telewizory ? Ni znam takiego określenia . Mają coś więcej niż inne marki np z Japonii?

• #3 24 Lip 2013 18:02
    jacekRCA
    Poziom 25  

Spokojnie :). Ja też jestem za tym, że im większy TV tym lepiej 8). Chodzi zapewne o widoczne pixele przy bliższej odległości. A to są matematyczne obliczenia, podobnie jest z braniem prysznica, jest przecież zalecana temperatura w jakiej powinno się brać prysznic, a czy ktoś mierzy wodę termometrem? LG robi niezłe telewizory, ale na szczęście nie jest jedyną taką dobrą firmą, dzięki temu mamy konkurencyjność i co raz lepsze produkty.

Żeby wybrać dzisiaj telewizor zgodnie z tym co mamy w głowie, trzeba sobie uzmysłowić kilka rzeczy m.in. budżet, co będziemy oglądać, co podłączać, jaki największy rozmiar nam się zmieści, czy interesuje nas funkcja 3D itp.... nie jest to łatwie jak widać. I na pytanie jaki brać do domu trudno odpowiedzieć, przypomina mi to trochę jazdę samochodem, zatrzymujemy się i pytamy przechodnia: "Czy prosto to dobrze?"

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme