Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór głośników do replik Heco Argon 50

Bartek Wawa 25 Lip 2013 11:44 648 0
  • #1 25 Lip 2013 11:44
    Bartek Wawa
    Poziom 1  

Witajcie,
    Jakiś czas temu kupiłem repliki kolumn Heco Argon 50 i niestety jedyną ich zaletą jest niestety jedynie wygląd i cena. Ktoś naprawdę się przyłożył - gdyby nie informacja od sprzedającego raczej bym się nie domyślił, że to nie jest fabryczna robota. Skrzynie są naprawdę wiernie odwzorowane i wyglądają rewelacyjnie.

Niestety dźwięk jaki się z nich wydobywa pozostawia już wiele do życzenia. Głośniki w które zostały wyposażone kolumny to średniotonowy Alphard WH651H81, niskotonowy Alphard LW65H81 i wysokotonowy GDWK 10/80. Zwrotnica to Janbo system A-3W-01 260/3200Hz.

W tym miejscu mam do Was prośbę. Doradźcie mi co mam zrobić z tym zestawem żeby to zaczęło grać. Chciałbym zatrzymać istniejące skrzynie bo bardzo odpowiadają mi stylistycznie i pasują do wystroju wnętrza.Brakuje mi basu - praktycznie go nie ma. Jakie głośniki kupić. Dodatkowym bodźcem jest to że jedna z kolumn już załatwiła mi jeden kanał we wzmacniaczu (myślałem, że to jego wina bo to była używka i widać było że ktoś w niej już grzebał). Kupiłem następny i sytuacja się niestety powtórzyła - jeden kanał gra bardzo cicho (co się mogło stać i czy kosztowna będzie naprawa).

Z tego co wyczytałem ważna jest powierzchnia pokoju, u mnie jest to 22m kw. Co do wzmacniacza to mam Denona DN-A 100. Słucham głównie Rocka.

Liczę na Waszą pomoc, Pozdrawiam

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme