Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Niezamówione płatne SMS'y od bSmarter

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Niezamówione płatne SMS'y od bSmarter
Autor
Wiadomość
spiky01
Poziom 10
Poziom 10

Post#1 Post autora tematu 29 Lip 2013 19:13   

Re: Niezamówione płatne SMS'y od bSmarter

Witam. Dzisiaj w nocy dostałem sms'a: "Witamy w usłudze bSmarter. Opłata za każdego przychodzącego SMS specjalnego to 6.15 PLN brutto. Otrzymasz 3 smsy tygodniowo". I tu jest problem, ponieważ ja nie zamawiałem żadnej usługi, i nie wiem co to w ogóle jest. Nie podawałem również nigdzie swojego numeru telefonu w sieci, więc nie mam pojęcia skąd to się wzięło. Dostałem również sms'a: "Jesli chcesz wylaczyc usluge bsmarter wyslij sms i tresci STOP MADRY pod bezplatny numer 60551. Reg: (tu był link)". Póki co na to nic nie odpowiedziałem, ponieważ nie wiem czy to nie jest po prostu spam, a ten sms po prostu to aktywuje. Jeżeli ktoś się spotkał i zrobił coś z tym, to proszę o pomoc. W google nic nie znalazłem na ten temat, więc wolałem zapytać tutaj. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie, ponieważ nie miałem pojęcia gdzie to dać.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Lip 2013 19:13   

Powrót do góry

dr.master
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Kraków

Post#2 29 Lip 2013 19:24   

Link
Wszystko jest jasno opisane.
Tylko przeczytać.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Lip 2013 19:24   

Powrót do góry

spiky01
Poziom 10
Poziom 10

Post#3 Post autora tematu 29 Lip 2013 19:35   

Dobra, wysłałem tego sms'a, niby usunęło mnie z subskrypcji. Dzięki za pomoc ;)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Niezamówione płatne SMS'y od bSmarter
Strona 1 z 1