Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mercedes ML W163 - 320 Automat nie redukuje biegów z "D" po zatrzymani

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Mechanika -> Mercedes ML W163 - 320 Automat nie redukuje biegów z "D" po zatrzymani
Autor
Wiadomość
1olo77
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 30 Lip 2013 13:12   

Mercedes ML W163 - 320 Automat nie redukuje biegów z "D" po zatrzymani

Witam wszystkich serdecznie!
Pozsiadam Mercedesa ML W 163 3.2 benzyna.Mam problem ze skrzynia tzn po włączeniu D skrzynia przy zwalnianiu nie redukuje do 1 biegu tylko zostaje chyba na 3 po ruszeniu cały czas jedzie jednym biegiem.Gdy sie zatrzymam i wyłacze i włacze zapłon skrzynia pracuje tak jak trzeba do nastepnego zatrzymania.Jesli natomiast sam zredukuje na 3 i 2 przed zatrzymaniem wszystko jest ok! tak samo jesli ręcznie po starcie przełącze lewarek na 3 to skrzynia zmienia biegi w góre i w dół bez problemu.Olej w miare czysty bez opiłków stan wymagany. Zaznacze jeszcze że czasem jej się zdarzy zredukowac biegi z D po zatrzymaniu ale baaaardzo rzadko czekam na podpowiedzi i Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Lip 2013 13:12   

Powrót do góry

Gerri
Spec od Mercedesów
Spec od Mercedesów

Miasto: Limerick

Post#2 30 Lip 2013 17:55   

Re: Mercedes ML W163 - 320 Automat nie redukuje biegów z "D" po zatrzy

Nie wiem jaka skrzynia. Akurat nie mam pod ręką ściągi, ale jeżeli jest to 722.6 (lub podobna) to przeprowadź od nowa adaptację skrzyni. Komputer serwisowy niezbędny.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Lip 2013 17:55   

Powrót do góry

1olo77
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 31 Lip 2013 07:55   

Czyli co ASO czy można jakimś innym sprzętem to zrobić? ktoś na jakimś forum pisał o podobnym problemie i podpowiadali mu o płycie która znajduje się w misce olejowej skrzyni. Ewidentnie wygląda na jakiś "elektroniczny" problem bo mechanicznie skrzynia działa ok.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Lip 2013 07:55   

Powrót do góry

1olo77
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 Post autora tematu 05 Sie 2013 08:08   

Gerri napisał:
Nie wiem jaka skrzynia. Akurat nie mam pod ręką ściągi, ale jeżeli jest to 722.6 (lub podobna) to przeprowadź od nowa adaptację skrzyni. Komputer serwisowy niezbędny.

Nie pomogło. Wychodzi błąd: moment obrotowy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Mechanika -> Mercedes ML W163 - 320 Automat nie redukuje biegów z "D" po zatrzymani
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.132 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony