X
  • #1 02 Aug 2013 20:50
    Jaro910
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Nie ma tutaj zbyt dużo do opisywania, sprawa wygląda tak: mam wbudowane głośniki w laptopie, oraz słuchawki. Gdy wchodzę na Teamspeak'a, to wszelkie jego dźwięki słyszę w słuchawkach, natomiast pozostałe dźwięki (np. z gier, filmików itp.) w głośnikach laptopa. Chciałbym słyszeć WSZYSTKIE dźwięki w słuchawkach podczas korzystania z Teamspeak'a. Co robić?
  • Helpful post
    #2 02 Aug 2013 21:10
    D214d3k
    Level 36  
    Helpful post? (0)
    Alt + B > zakładka Playback druga lista rozwijana "Playback device" wybierasz gdzie mają być słyszane dźwięki TS. Do karty musisz mieć firmowe sterowniki w momencie włożenia wtyczki w gniazdo wyskakuje panel IDT Audio i tam możesz ustawiać.
  • #3 02 Aug 2013 21:22
    Jaro910
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Ale rzecz w tym, że gdy nie mam włączonego Teamspeaka, to wszystkie dźwięki słyszę w słuchawkach, jest okej. W "Playback device" mam ustawione słuchawki, i dźwięki z TS'a słyszę w słuchawkach. Problem tyczy się pozostałych dźwięków.
    Mógłbyś wyjaśnić mi o co chodzi z tym: "Do karty musisz mieć firmowe sterowniki w momencie włożenia wtyczki w gniazdo wyskakuje panel IDT Audio i tam możesz ustawiać.", bo ja jestem dość kiepski w tych tematach, i trzeba mi tłumaczyć jak małemu dziecku :P
  • #4 03 Aug 2013 11:02
    Jaro910
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Odświeżam.
  Search 4 million + Products
Browse Products