Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Generic - Pendrive zapisuje ale nie odczytuje wszystkiego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Naprawa HDD  i odzysk danych -> Generic - Pendrive zapisuje ale nie odczytuje wszystkiego
Autor
Wiadomość
G.R.
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: ELBLAG

Post#1 Post autora tematu 09 Sie 2013 11:15   

Generic - Pendrive zapisuje ale nie odczytuje wszystkiego

Nabyłem jakiś czas temu na Allegro pendrive 32Gb, w menadżerze urządzeń jest wykrywany jako "Generic Flash Disk USB Device ".
Dysk bardzo dobrze się spisuje ale do określonej pojemności w tej chwili jest 8,20 Gb zajęte pamięci.Po dograniu około 3 Gb danych sprawdzam są zapisane,wyciągam pena i wkładam ponownie tych dogranych danych nie ma.Po sprawdzeniu w "Mój Komputer" ilość zapisanej pamięci wzrosła o te około 3 Gb.
Następnie po usunięciu wszystkich danych we właściwościach pokazuje mi że pen posiada owe 3 Gb danych.Próbowałem formatowania szybkiego wolnego bez zmian.
Dokonałem testu programem H2testw oto wynik:
Writing Verifing
44995 MByte 44995 MByte
9:22 min 8:56 min
80,0 MByte/s 83,9 MBte/s

Nie mam więcej pomysłów co sprawdzić i jak naprawić.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Sie 2013 11:15   

Powrót do góry

janren
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: gdańsk

Post#2 09 Sie 2013 11:20   

Re: Generic - Pendrive zapisuje ale nie odczytuje wszystkiego

Jakiej marki jest ten pendrive? Swego czasu pojawiały się oszukane tzn. nie miały zadeklarowanej pojemności chociaż w komputerze były widoczne jako ok.
Zobacz tu:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1379664.html
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Sie 2013 11:20   

Powrót do góry

G.R.
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: ELBLAG

Post#3 Post autora tematu 09 Sie 2013 13:31   

Re: Generic - Pendrive zapisuje ale nie odczytuje wszystkiego

Niestety nie mam pojęcia kto jest producentem,ale po teście H2tesw wygląda w porządku.
Rozebrałem pen i na pcb jest coś zalane czarnym tworzywem i na tym tworzywie przyklejona karteczka z napisem : 8GAP3.
Z drugiej strony jest scalak a na nim nadruk :
SC 908 AN-H-6
A 622221-11 F
1245 T 2 H 20.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Naprawa HDD  i odzysk danych -> Generic - Pendrive zapisuje ale nie odczytuje wszystkiego
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.067 seconds

elektroda.pl temat RSS