Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Samsung Galaxy Ace - Przerywanie połączeń , tel. traci nagle zasięg

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> Samsung Galaxy Ace - Przerywanie połączeń , tel. traci nagle zasięg
Autor
Wiadomość
Gattuso5878
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Błaszki

Post#1 Post autora tematu 17 Sie 2013 16:41   

Samsung Galaxy Ace - Przerywanie połączeń , tel. traci nagle zasięg

Witam,
Mój problem z Ace'm polega na tym że nie da się po prostu rozmawiać przez niego bez żadnych zakłóceń , przerywań itp.
Dzieje się tak bez względu na zasięg czy mam 5 kresek czy 1 jak zacznę rozmowę z ja słyszę ledwo co rozmówcę lecz druga strona mnie nie słyszy i momentalnie z 5 kresek robi się 0 (brak zasięgu) o_O . Wszyscy którzy ze mną próbują rozmawiać bo na rozmowę to nie wygląda mówią że się po prostu nie idzie dogadać Wgrywałem już 2 różne romy i żadnej różnicy nie ma .

Aktualny ROM:
GT-S5830_PLS_S5830XWKT7_S5830XWKT3_S5830PLSKT1
PLUS Poland ze stronki Sampr* . PL (Gingerbread 2.3.6) Jedno plikowy wgrywany przez Odina

Ręczne wybranie sieci też nic nie daje . Nie wiem co robić , macie jakieś propozycję aby rozwiązać ten problem ?

Wczoraj wgrywałem Brandowany ROM PLUS ale nie wiem czy dobrze go wgrałem ponieważ aplikacje które miałęm na telefonie , tapeta i wszystkie ustawienia zostały , zmieniła się wersja jądra i modem ale reszta została , a nie powinno być tak ,że wszystko jest czyste i okienka startowe itp ?
Nie lepiej wgrać wieloplikowy ROM?
podajcie proszę oryginalne lub chociaż działające ROmy na ten tel bez żadnych błędów itp. teraz nie działą mi czujnik zbliżeniowy Wkurza mnie to wszystko już
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Sie 2013 16:41   

Powrót do góry

mickpr
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Gdzieś na prowincji...

Post#2 17 Sie 2013 16:44   

Re: Samsung Galaxy Ace - Przerywanie połączeń , tel. traci nagle zasięg

Dlaczego myślisz, że powód tkwi w złym ROM-ie? Może uszkodził ci się hardware (a nie software)?
W każdym bądź razie zaniósł bym komórkę do dobrego serwisu.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Sie 2013 16:44   

Powrót do góry

Gattuso5878
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Błaszki

Post#3 Post autora tematu 09 Wrz 2013 14:53   

Re: Samsung Galaxy Ace - Przerywanie połączeń , tel. traci nagle zasięg

Problem , rozwiązany . Po raz drugi wgrałem :ROM:
GT-S5830_PLS_S5830XWKT7_S5830XWKT3_S5830PLSKT1
PLUS Poland ze stronki Sampr* . PL (Gingerbread 2.3.6) Jedno plikowy przez Odina .Poprzednim razem zapomniałem o vipe . Teraz wydaje się wszystko stabilne .
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> Samsung Galaxy Ace - Przerywanie połączeń , tel. traci nagle zasięg
Strona 1 z 1