Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 17 Sie 2013 16:41
    Gattuso5878
    Poziom 9  

Witam,
    Mój problem z Ace'm polega na tym że nie da się po prostu rozmawiać przez niego bez żadnych zakłóceń , przerywań itp.
    Dzieje się tak bez względu na zasięg czy mam 5 kresek czy 1 jak zacznę rozmowę z ja słyszę ledwo co rozmówcę lecz druga strona mnie nie słyszy i momentalnie z 5 kresek robi się 0 (brak zasięgu) o_O . Wszyscy którzy ze mną próbują rozmawiać bo na rozmowę to nie wygląda mówią że się po prostu nie idzie dogadać Wgrywałem już 2 różne romy i żadnej różnicy nie ma .

Aktualny ROM:
    GT-S5830_PLS_S5830XWKT7_S5830XWKT3_S5830PLSKT1
    PLUS Poland ze stronki Sampr* . PL (Gingerbread 2.3.6) Jedno plikowy wgrywany przez Odina

Ręczne wybranie sieci też nic nie daje . Nie wiem co robić , macie jakieś propozycję aby rozwiązać ten problem ?

Wczoraj wgrywałem Brandowany ROM PLUS ale nie wiem czy dobrze go wgrałem ponieważ aplikacje które miałęm na telefonie , tapeta i wszystkie ustawienia zostały , zmieniła się wersja jądra i modem ale reszta została , a nie powinno być tak ,że wszystko jest czyste i okienka startowe itp ?
    Nie lepiej wgrać wieloplikowy ROM?
    podajcie proszę oryginalne lub chociaż działające ROmy na ten tel bez żadnych błędów itp. teraz nie działą mi czujnik zbliżeniowy Wkurza mnie to wszystko już

• #2 17 Sie 2013 16:44
    mickpr
    Poziom 39  

Dlaczego myślisz, że powód tkwi w złym ROM-ie? Może uszkodził ci się hardware (a nie software)?
    W każdym bądź razie zaniósł bym komórkę do dobrego serwisu.

• #3 09 Wrz 2013 14:53
    Gattuso5878
    Poziom 9  

Problem , rozwiązany . Po raz drugi wgrałem :ROM:
    GT-S5830_PLS_S5830XWKT7_S5830XWKT3_S5830PLSKT1
    PLUS Poland ze stronki Sampr* . PL (Gingerbread 2.3.6) Jedno plikowy przez Odina .Poprzednim razem zapomniałem o vipe . Teraz wydaje się wszystko stabilne .

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty