X
  • #1 21 Aug 2013 18:13
    Marlen89
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    A więc tak
    zakupiłam mikrofon studyjny Behringer C 1U
    I teraz zobaczyłam że do ''używania'' go jest potrzebny ''Windows XP/Vista''
    niestety zupełnie się na tym nie znam
    Sprawdziłam i mam Windows 7 Home Premium
    Nie mam pojęcia co mam teraz zrobić, zupełnie się na tym nie znam!
    jak mam ''zainstalować'' tego Windowsa XP?
    bardzo proszę o pomoc!
    (przepraszam za temat i chaotyczność tego ale założyłam tu konto tylko dlatego że nie wiem co mam z tym zrobić)
    z góry dziękuję!
  • #2 21 Aug 2013 18:23
    Kolmax1992
    Level 12  
  • #3 21 Aug 2013 18:25
    Grzegorz Markowski
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Po co od razu zmieniać system? Podłącz mikrofon do komputera i sprawdź czy zostanie on wykryty przez obecny system operacyjny. Przypuszczam, że tak i będzie on właściwie pracował. Jeśli nie będzie, to wtedy będziemy myśleć co z tym fantem zrobić.

GM
  • #4 21 Aug 2013 18:45
    Marlen89
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Grzegorz Markowski wrote:
    Po co od razu zmieniać system? Podłącz mikrofon do komputera i sprawdź czy zostanie on wykryty przez obecny system operacyjny. Przypuszczam, że tak i będzie on właściwie pracował. Jeśli nie będzie, to wtedy będziemy myśleć co z tym fantem zrobić.

GM

Na samym początku już podłączyłam kabel usb do laptopa i do mikrofonu
    pojawiło się coś... Tak jak by był zachaczone zielone ''ptaszki'' jako ze poprawnie coś tam ''zaktualizowano'' czy coś w tym stylu
    i był tylko przycisk zakończ, wcisnełam i nic, zupełnie nic się nie pojawia..
    Odłączyłam i znowu podłączyłam i znowu to samo
    a teraz gdy tak zrobiłam nawet to się nie pojawia
  • #5 21 Aug 2013 18:48
    Grzegorz Markowski
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Czy mikrofon działa w jakimkolwiek programie do np. nagrywania dźwięku? Albo w Skype?

GM
  • #6 21 Aug 2013 18:53
    norek1991
    Level 19  
    Helpful post? (+1)
    http://www.behringer.com/EN/Products/C-1U.aspx tutaj w zakładce "Download" masz sterowniki pod Win 7 (drugie od góry) te pierwsze są tylko do XP. Pobierz i zainstaluj :)
  • #7 21 Aug 2013 18:55
    Marlen89
    Level 2  
    Grzegorz Markowski wrote:
    Czy mikrofon działa w jakimkolwiek programie do np. nagrywania dźwięku? Albo w Skype?

GM

nie, inaczej paliła by się zielona ''lampeczka'' na mikrofonie
    po za tym w instrukcji pisze
    ''Niezbędne sterowniki są automatycznie instalowane przez system operacyjny komputera''
    Uruchom preferowane oprogramowanie audio i skonfiguruj w nim mikrofon C-1U jako źródło sygnału wejściowego''

a tu niestety nic się nie pojawia:(
  • #8 21 Aug 2013 18:58
    norek1991
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Mimo wszystko pobierz i wypróbuj :) Albo możesz dać mi dostęp zdalny do kompa przez Team Viewer to spróbuję Ci to ogarnąć
  • #9 21 Aug 2013 19:09
    Marlen89
    Level 2  
    norek1991 wrote:
    Mimo wszystko pobierz i wypróbuj :) Albo możesz dać mi dostęp zdalny do kompa przez Team Viewer to spróbuję Ci to ogarnąć

ooo nie dziękuje, w takie coś to ja się nie bawię żeby dać komuś dostęp do mojego komputera
    może się nie znam, ale nie będę ryzykować:)

Dodano po 4 [minuty]:

norek1991 wrote:
    http://www.behringer.com/EN/Products/C-1U.aspx tutaj w zakładce "Download" masz sterowniki pod Win 7 (drugie od góry) te pierwsze są tylko do XP. Pobierz i zainstaluj :)

więc,wystarczy to tylko zainstalować?
    za darmo tak?
    i nic więcej?
    czy w tym nie będzie jakiegoś wirusa?
    dopiero miałam uszkodzony dysk i musiałam go wymieniać wiec nie chce ryzykować znowu aby coś było ''popsute''
  • #10 21 Aug 2013 19:35
    norek1991
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    W każdej chwili można przerwać sesję i odinstalować program, ale nie namawiam :P To zainstaluj stery z tego linka. :)

Dodano po 24 [minuty]:

Jest to link do strony producenta więc powinno wystarczyć zainstalować, nie mam takiego mikrofonu więc nie sprawdzę :) wirusów nie powinno być, i jest za darmo
  • #11 22 Aug 2013 02:34
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1228905.html Ewentualnie podaj identyfikator wystąpienia urządzenia.
  Search 4 million + Products
Browse Products