Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do 3 tyś zł przedział 42-52''

ashinron 22 Sie 2013 14:46 873 3
  • #1 22 Sie 2013 14:46
    ashinron
    Poziom 10  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ok 20m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,9m(kanapa) i 4,5m(stół z krzesłami)
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 3(mieszkańcy) +-6(z gośćmi)
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? raczej na wprost (kanapa ma długość 2m)
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? raczej wisieć
    6. Jak słońce świeci w pokoju? okna są usytuowane na tylnej ścianie pokoju (za kanapą, połódniowo-zachodnie strona świata) i po lewej od kanapy (pólnocno-zachodnia strona swiata)
    7. Jaki masz obecnie telewizor? nie mam... (ok. 6 lat)
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? kompletnie się nie znam, mam w domu wi-fi więc chyba dobrze by było gdyby też miał. Może być smart - ale nie musi (małżonka coś wspominała, że fajnie gdyby był smart-tv dlaczego? Nie wiem). Full HD, planujemy kiedyś kupić jakąś konsolę nowej generacji. A właśnie, kupuję głównie ze względu na 'małe kino' chcę móc podłączyć komputer do tv i odtwarzać filmy w jakości blue ray. Możliwość grania na komputerze, a odtwarzania na tv też by pewnie syna zadowoliła.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Czy chodzi o telewizję? Wydaje mi się, że kiedyś może kupię jakiś polsat cyfrowy, może n, a może po prostu kablówkę (mamy internet z kablówki).
    10 Jakie urządzenia? tak jak wyżej pisałem: komputer, konsole, może zestaw kina domowego (jakieś dobre głośniki)
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Czasami 14h+, a czasami 4-6h
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Nie mam preferencji
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Nie oglądam, teściowa będzie oglądać pewnie seriale, ale głównie to filmy wieczorami i może jakieś gry komputerowe/konsolowe
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Jeżeli chodzi o serfowanie w komputerze, a wyświetlając wyniki w tv - to tak. Jeżeli o serfowanie bez komputera to nie widzę potrzeby, ale może być - nie zaszkodzi.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Plus minus 0-2h dziennie, weekendami pewnie 2-4h.
    16. Preferencje co do marki? nie znam się
    17. Preferencje co do wielkości? z tego co czytałem to od 46 do 52" ale może być trochę mniejszy, ewentualnie trochę większy
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? seriale i głupie programy tv
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? teściowa by oglądała w dzień, ja z żoną wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Maks, maksów to 3500, ale chciałbym zmieścić się w granicach do 3 tyś.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? W ogóle się nie znam, myślę, że nie zaszkodzi, ale nikomu do szczęścia nie będzie potrzebne.

Podsumowując:
    rozmiar - ok. 50''
    koszt - +- 3tyś zł
    użytek - komputer, konsola, filmy
    zależy mi na jakości obrazu i dźwięku, produktu (niezawodność?), małych opóźnieniach w przesyle danych między komputerem a tv.

Dzięki za pomoc

• #2 22 Sie 2013 19:09
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #3 22 Sie 2013 21:21
    ashinron
    Poziom 10  

Dzięki a mogę prosić o linki do jakichś sklepów z ceną modeli Panasonic i Philipsa, bo nie mogę znaleźć. W kwestii Sharpa to rozumiem, że jego parametry są w porządku, ale zastanawiam się czy aż tyle tego potrzebuje, bo można zrezygnować z wielu "bajerów" na rzecz tego co napisałem w poście i coś może tańszego się znajdzie nie?:)

• #4 23 Sie 2013 00:27
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Napisałeś wyżej że do 3500 zł i to jest - super, super oferta .
    Napisz na PW dostaniesz info z cenami.
    Jeśli do 3000 max to :
    - Philips 47PFL 5008
    - Sharp 46LE 730
    - Panasonic 47ET50

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme