Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer Jamo SW 7000-A Złożenie zestawu

R_2 23 Sie 2013 20:13 2100 7
  • #1 23 Sie 2013 20:13
    R_2
    Poziom 6  

Witam,

Posiadam Subwoofer Jamo SW 7000-A, niestety nie mam do niego żadnego okablowania(brak kabla od zasilacza oraz kabla do podłączenia amplitunera), próbowałem podłączyć kabel od radia :D do gniazda zasilacza w subie, jak go włączyłem(suba) to usłyszałem jakiś pomruk, nie wiem czy to oznaka, że kabel od radia się sprawdził.

Jednak chciałbym złożyć zestaw do komputera z tego suba plus dokupię jeszcze parę kolumn i tu właśnie mam do Was pytanie jak złożyć taki oto zestaw?, czy dużo się "wykosztuję" na dokupieniu okablowania czy ewentualnie jakiś dodatkowych urządzeń? i czy to się w ogóle opłaca?

Załączam zdjęcia:

Gniazda In/Out

Gniazdo zasilacza(od radia weszło bez problemu, ale nie wiem czy to dobra końcówka)

• #2 28 Sie 2013 08:13
    R_2
    Poziom 6  

Pomoże ktoś? Chociaż jak to do kompa podłączyć. Jeśli temat jest w złym dziale to proszę o przeniesienie.

• Pomocny post
    #3 28 Sie 2013 11:09
    pixmer
    Poziom 11  

Wygląda mi to na zwykły AUX
    Mniej więcej o taki kabel chodzi
    http://allegro.pl/nowy-kabel-thomson-mini-jack-na-2-x-cinch-2m-i3490373557.html

A jeśli chcesz do tego głośniki to chyba najprościej będzie Ci kupić rozdzielacz
    http://allegro.pl/kabel-przewod-adapter-rozdzielacz-jack-3-5mm-mini-i3442709514.html

I po prostu rozdzielacz do komputera, wtyk z tego subwoofera to jednego wejścia, głośniki do drugiego i gra gitara :D

• #4 28 Sie 2013 11:28
    R_2
    Poziom 6  

A jakbym satelitki podłączył do suba, i cincha z jackem pod kompa to by dało radę bez tego adaptera?

• #5 28 Sie 2013 14:51
    Pawel S.
    Poziom 39  

Proponuje poczytać co to jest i do czego służy.
    To jest aktywny subwoofer do którego trzeba podać sygnał niskopoziomowy.
    Więc albo kupujesz wzmacniacz/amplituner z takim wyjściem, albo kombinujesz.

Niestety ok 300zł to kompletne minimum żeby to zagrało. (chyba ze wymagający nie jesteś to trochę taniej)

• #6 28 Sie 2013 19:50
    R_2
    Poziom 6  

Chciałbym tylko żeby to zagrało, więc 300 złotych mogę wydać, tylko właśnie niewiem co znajdę za tą cenę.

• Pomocny post
    #7 28 Sie 2013 21:52
    Pawel S.
    Poziom 39  

Ten subik ma max 50W :/
    Więc nie wiem czy jest sens skupiania się na zestawie POD TEN Subwoofer. Ja bym go olał i kupił normalne stereo. Łatwiej i szybciej.

• #8 28 Sie 2013 22:51
    R_2
    Poziom 6  

No nie wiem czy ma 50W, bo przed chwilą testowałem kablem z cinchem i jak rąbną basem to aż klatę rozwalało, więc jak działa już wiem, teraz zostało mi podłączenie do niego satelitek i będzie wszystko zrobione.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME