Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prestigio MultiPad 7.0. Ultra+ - czas ładowania

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Tablety Czytniki Hardware -> Prestigio MultiPad 7.0. Ultra+ - czas ładowania
Autor
Wiadomość
1428622
Usunięty

Post#1 30 Sie 2013 22:07   

Prestigio MultiPad 7.0. Ultra+ - czas ładowania

Witam serdecznie, otóż w dniu dzisiejszym zakupiłam tableta marki jaka jest podana w tytule. Moje pytanie kieruje dla obeznanych. W instrukcji podane jest że ładuję się on ok.4 godzin. Ile on ładuje za pierwszym razem? Bo mi się ładuję już 5 gdz.na wyłączonym i jakbykońca nie widać. Jak temat nie jest w tym dziale proszę o przeniesienie :) :D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Sie 2013 22:07   

Powrót do góry

rtj71
Poziom 23
Poziom 23

Post#2 31 Sie 2013 16:38   

Re: Prestigio MultiPad 7.0. Ultra+ - czas ładowania

Rozładowałaś go najpierw do końca czy od razu podłączyłaś do ładowarki? najprostszym sposobem byłoby po prostu..włączenie tabletu i sprawdzenie czy się w ogóle ładuje i w jakim stopniu akumulator jest pełen. Niedawno miałem w rękach zwykłego MultiPada 7.0 i był załadowany do 100% w 3.5h, ładowałem baterię od jakichś 20%.
Powrót do góry

1428622
Usunięty

Post#3 31 Sie 2013 20:23   

Po jego włączeniu wczytywał się logo i te inne bzdety jakies 30sek. potem zgasł. Akumulator był prawie na maxa rozładowany. Też jestem z niego zadowolona, w zupełności wystarcza do codziennych czynności. Mam problem dotyczący czasu pracy na baterii. Powinna mieścić się ona w granicach do 5 godzin. Lecz tablet trzymie mi jakieś 2 godziny. Mam wgraną aplikację Battery Dr Saver lecz ona wiele nie wnosi. W stanie baterii wskazuję że najwięcej zużywa tryb gotowości bo aż 41%, następnie ekran 31% |(dodam iż ekran mam jak najmniejszej jasności by nie zżerał baterii, włączony tryb uśpienia itd.) To dopiero moja "przygoda z tabletami" więc proszę o wyrozumiałość :)

Dodano po 4 [minuty]:

Zapytam jeszcze tylko o łączność z internetem za pomocą modemu USB i Wi-Fi, nie mogę sie połączyć z siecią która nie wymaga hasła, ani z modemem USB :)
Powrót do góry

rtj71
Poziom 23
Poziom 23

Post#4 31 Sie 2013 20:26   

lola16mz napisał:
Zapytam jeszcze tylko o łączność z internetem za pomocą modemu USB i Wi-Fi, nie mogę sie połączyć z siecią która nie wymaga hasła, ani z modemem USB :)

Po pierwsze wybacz za literówkę, nie popatrzyłem na nick, po drugie:
Nie każdy modem będzie współpracować z tym tabletem, co do sieci WiFi - dziwna sprawa, trzeba by pogrzebać w ustawieniach.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Sie 2013 20:26   

Powrót do góry

zgf1
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Zywiec

Post#5 31 Sie 2013 22:17   

Jeśli masz na tablecie uprawnienia ROOT to jest szansa, że większość modemów zadziała poprzez zastosowanie aplikacji ppp widget (ale muszą być uprawnienia root).

Jeśli natomiast chodzi o ładowanie, gdy tablet pokaże 100% naładowania dotknij ładowarki, jeśli jest ciepła to znaczy, że proces ładowania się jeszcze nie zakończył. Wiem, że to co piszę może wyglądać dziwnie, sam mam podobnie w Shiru Shogun, od 10% do 100% ładuje się w około godzinę ale ładowarka cały czas jest ciepła, dopiero po jakichś 5 godzinach staje się zimna - wtedy bateria na prawdę jest naładowana.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Sie 2013 22:17   

Powrót do góry

1428622
Usunięty

Post#6 01 Wrz 2013 10:48   

Odnośnie jeszcze baterii, bateria pokazuje że jest w pełni naładowana, jednak po jego włączeniu pokazuje stan baterii np.91%. Tak jest z tymi akumulatorami? :) rtj71--- "Po pierwsze wybacz za literówkę, nie popatrzyłem na nick"-- nic się nie stało. A co kobiety to rzadkość na tej stronie? :D

Dodano po 14 [minuty]:

Modem to ZTE MF669 :) jak można skonfigurować te wifi? Do nadajnika mam jakieś 100 metrów. Ściąga, jest sygnał, gdyby potrzebowała ona hasła to by obok stanu zasięgu byłaby kłódka a jej nie ma. Otóż żeby mieć "niby" do niego dostęp trzeba się zarejestrować na stronie mojego miasta, podać pesel itd. i po jakimś czasie otrzymuje się kod czy coś tam aby si.ę połączyć z wifi :0 nie kumam
Powrót do góry

rtj71
Poziom 23
Poziom 23

Post#7 01 Wrz 2013 12:38   

lola16mz napisał:
Odnośnie jeszcze baterii, bateria pokazuje że jest w pełni naładowana, jednak po jego włączeniu pokazuje stan baterii np.91%. Tak jest z tymi akumulatorami?

Oryginalne oprogramowanie tak pokazuje?

lola16mz napisał:
A co kobiety to rzadkość na tej stronie? :D

Dokładnie.

Co do sieci Wi-Fi, inne sieci łapie bez problemu?
Powrót do góry

1428622
Usunięty

Post#8 01 Wrz 2013 14:22   

pokazuje dostępne sieci w okolicy jednak oprócz tej którą wspomniałam reszta jest zablokowana na hasło :) wersja android 4.1.1 Jelly Bean :)
Powrót do góry

rtj71
Poziom 23
Poziom 23

Post#9 01 Wrz 2013 14:27   

lola16mz napisał:
pokazuje dostępne sieci w okolicy jednak oprócz tej którą wspomniałam reszta jest zablokowana na hasło :) wersja android 4.1.1 Jelly Bean :)

Ale czy jakakolwiek 'na hasło' działa? możesz to sprawdzić?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Wrz 2013 14:27   

Powrót do góry

1428622
Usunięty

Post#10 01 Wrz 2013 14:38   

niestety nie mam możliwosci sprawdzenia, niby przy połączeniu pokazuje że sieć wi fi dostępna, jednak na wskażniku na ktorym pokazuje się stan zasięgu t5o zasięgu brak i znak zapytania, więc nie wiem :) przepraszam za ortografię ;0
Powrót do góry

Lukasz118
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Lublin

Post#11 16 Gru 2013 22:02   

Witam.
Mam dziwny problem z baterią w tym modelu.
Otóż tablet rozładował się i wyłączył. Podłączyłem go pod ładowarkę i tam od jakiś 6 godzin widnieje symbol ładującej się baterii z czerwonym wykrzyknikiem i nie ma możliwości włączenia go. Czy ma ktoś jakiś pomysł dlaczego? Dodam że tablet został zakupiony 3 miesiące temu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Tablety Czytniki Hardware -> Prestigio MultiPad 7.0. Ultra+ - czas ładowania
Strona 1 z 1