Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 05 Wrz 2013 21:56
    misiajestem
    Poziom 7  

Witam Zostawiłam dziecko na 10 min i nie mogę w przeglądarce żadnej strony otworzyc jest internet siec jest wifi ruter córka w pokoju obok ma stacjonarny też a na tym nowym cudzie windows 8 nic nie umiem zrobic proszę o pomoc wraz ze wskazówkami z góry bardzo dziękuję

• Pomocny post
    #2 06 Wrz 2013 00:34
    CHACA
    Poziom 43  

Masz wogóle widoczność jakiejkolwiek sieci na tym sprzęcie.

• #3 06 Wrz 2013 09:02
    misiajestem
    Poziom 7  

tak mam 3 dostępne sieci w tym jedna zabezpieczona zmieniłam na sieć domowa moją i dalej nic chociaż dziś rano otworzyłam facebook ale żadnej gry nie mogłam otworzyć i na tym koniec

• Pomocny post
    #4 06 Wrz 2013 10:30
    dinos83
    Poziom 33  

Czyli jesteś połączona ze swoją siecią bezprzewodową?
    Wybierz Panel boczny > Ustawienia > Panel sterowania > Widok: Duże ikony > Centrum sieci i udostępniania > po lewej - zmień ustawienia karty sieciowej > naciśnij prawy klawisz myszy na połączeniu bezprzewodowym i naciśnij właściwości > wybierz protokół TCP/IP w wersji 4 i naciśnij właściwości > Wybierz - uzyskaj adres ip automatycznie, oraz na dole - uzyskaj adres serwera dns automatycznie > zatwierdź OK
    Sprawdź w przeglądarce czy strony działają, dla testu sprawdź też na innej np. IE, firefox, chrome. Na koniec zrestartuj komputer.

• #5 06 Wrz 2013 20:47
    misiajestem
    Poziom 7  

nic z tego dalej nie otwiera stron . Czy mogę mieć wirusa w laptopie ?

• Pomocny post
    #6 06 Wrz 2013 20:58
    CHACA
    Poziom 43  

Na stacjonarnym jest dostęp do internetu?

• #7 06 Wrz 2013 22:07
    misiajestem
    Poziom 7  

Dziękuję wszystkim za wskazówki zresetowałam komp od nowa szkoda gier i innych ciekawych zainstalowanych rzeczy ale jeszcze raz dziękuję zamykam temat

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty