X

samsung laptop wifi - laptop samsung windows 8 brak sieci

misiajestem 05 Sep 2013 21:56
  • #1 05 Sep 2013 21:56
    misiajestem
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Witam Zostawiłam dziecko na 10 min i nie mogę w przeglądarce żadnej strony otworzyc jest internet siec jest wifi ruter córka w pokoju obok ma stacjonarny też a na tym nowym cudzie windows 8 nic nie umiem zrobic proszę o pomoc wraz ze wskazówkami z góry bardzo dziękuję
  • Helpful post
    #2 06 Sep 2013 00:34
    CHACA
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Masz wogóle widoczność jakiejkolwiek sieci na tym sprzęcie.
  • #3 06 Sep 2013 09:02
    misiajestem
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (0)
    tak mam 3 dostępne sieci w tym jedna zabezpieczona zmieniłam na sieć domowa moją i dalej nic chociaż dziś rano otworzyłam facebook ale żadnej gry nie mogłam otworzyć i na tym koniec
  • Helpful post
    #4 06 Sep 2013 10:30
    dinos83
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    Czyli jesteś połączona ze swoją siecią bezprzewodową?
    Wybierz Panel boczny > Ustawienia > Panel sterowania > Widok: Duże ikony > Centrum sieci i udostępniania > po lewej - zmień ustawienia karty sieciowej > naciśnij prawy klawisz myszy na połączeniu bezprzewodowym i naciśnij właściwości > wybierz protokół TCP/IP w wersji 4 i naciśnij właściwości > Wybierz - uzyskaj adres ip automatycznie, oraz na dole - uzyskaj adres serwera dns automatycznie > zatwierdź OK
    Sprawdź w przeglądarce czy strony działają, dla testu sprawdź też na innej np. IE, firefox, chrome. Na koniec zrestartuj komputer.
  • #5 06 Sep 2013 20:47
    misiajestem
    Level 6  
    nic z tego dalej nie otwiera stron . Czy mogę mieć wirusa w laptopie ?
  • Helpful post
    #6 06 Sep 2013 20:58
    CHACA
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Na stacjonarnym jest dostęp do internetu?
  • #7 06 Sep 2013 22:07
    misiajestem
    Level 6  
    Dziękuję wszystkim za wskazówki zresetowałam komp od nowa szkoda gier i innych ciekawych zainstalowanych rzeczy ale jeszcze raz dziękuję zamykam temat
  Search 4 million + Products
Browse Products