Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative SB X-Fi 5.1 Pro - Oprogramowanie nie działa

krzychu441 06 Wrz 2013 17:17 1866 6
  • #1 06 Wrz 2013 17:17
    krzychu441
    Poziom 8  

Kupiłem dzisiaj ww. używaną kartę. W zestawie nie miałem płyty ze sterownikami, dlatego ściągnąłem je ze strony producenta. Po zainstalowaniu pojawiły się dwa programy Creative Audio Control Panel oraz Creative Console Launcher. Podczas uruchomiania tego drugiego programu wyskakuje okienko Creative SB X-Fi MB License Activation. Mam do wykorzystania 30 dni. Po wybraniu opcji "Run Trial" wyskakuje błąd: "The console for your audio device cannot be launched. The console may not be installed or may not be installed properly in your system. You may need to re-install the console". Posiadam płytę główną AsRock N68C-S UCC oraz system Windows 7 32-bit. Na płycie ze sterownikami do płyty głównej miałem jakieś sterowniki do karty dźwiękowej creative'a na 30 dni, które wykorzystałem.
    Proszę o pomoc. Z góry dzieki.

• #2 07 Wrz 2013 11:10
    Berni-lg
    Poziom 10  

Rozumiem, że jest to zewnętrzna kart dźwiękowa. Jakie masz ustawienia USB w Biosie i czy jesteś pewny co do kabla?

• #3 07 Wrz 2013 11:57
    krzychu441
    Poziom 8  

Tak, karta jest zewnętrzna. Kabel jest raczej sprawny. Na karcie świeci się niebieska dioda, dźwięk też jest. Zmieniłem kabel i to samo.
    USB Controller - Enabled
    USB 2.0 Support - Enabled
    Legacy USB Support - Enabled

• #5 07 Wrz 2013 13:16
    krzychu441
    Poziom 8  

Tak, tą wersję mam zainstalowaną. Sterowniki z płyty już dawno usunąłem. Moim zdaniem to jakieś pozostałości w rejestrze.

• #6 07 Wrz 2013 14:21
    gradek83
    Poziom 32  

Jak masz konto na chomiku to tu ktoś udostępnia obraz płytki ISO ściągnij sobie wypal na CD albo uruchom z wirtualnego napędu i przejdź proces odinstalowywania sterowników po tej czynności zrestartuj komputer i zainstaluj sterowniki z płyty.

• #7 07 Wrz 2013 16:59
    krzychu441
    Poziom 8  

Dzieki chłopaki. Problem rozwiązany. Zamykam. Pozdrawiam

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme