Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic vt50/60 czy samsung F7000?

Taghor 09 Wrz 2013 19:36 1707 2
  • #1 09 Wrz 2013 19:36
    Taghor
    Poziom 9  

Witam
    Mniej więcej od roku przymierzam się do zakupu telewizora, naprawdę dobrej jakości. Po długich oględzinach i wypytywaniu "fachowców' w marketach zdecydowałem się na 55' Panasonic vt50 lub 60 albo Samsung F7000 lub cos podobnego.
    Dodam ze telewizor będzie potrzebny do salonu, odległość od centralnego punktu oglądania to około 3 m. Na dźwięku mi nie zależy bo i tak podłączam pod zestaw kina Harmana. Telewizor będę używał przede wszystkim do gry na PS3 i oglądania filmów w wysokiej jakości. Zatem zależy mi przede wszystkim na jakości obrazu .
    W Samsungu podoba mi się wyrazistość i jakość obrazu (jednak momentami jest ona przejaskrawiona i aż sztuczna, moja zona twierdzi ze czasem wygląda ten obraz jak w teatrze) oraz design zewnętrzny telewizora, szczególnie milo wygląda jak wisi na ścianie. Jeśli chodzi o Panasonica kusi mnie parametrami i jakością obrazu (chociaż nie widać tej lepszej jakości w sklepie na pierwszy rzut oka. Obraz wydaje się mnie wyrazisty i ciemniejszy) oraz słabszy troszkę design.
    Bardzo proszę o pomoc w przedstawieniu za i przeciw odnośnie obydwu modeli, oraz który uważacie będzie lepiej sprawował się w mojej sytuacji. Oraz jeśli np. panasonica to vt50 czy vt60, bo roznica w cenie jest wyraźna, a z tego co widzę to różnic w parametrach nie ma wielu. Z góry dziękuje za pomoc

• #2 10 Wrz 2013 01:03
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Do tych warunków i uwag które podałeś to wybór jest dziecinnie prosty i nazywa się Panasonic 55VT60. I Input Lag znacznie mniejszy i czerń lepsza i kolory naturalne.
    Poproś o kalibrację obrazu i będzie super.
    Nowy model jest na nowej platformie, ma lepsze zabezpieczenia przed wypalaniem i mniejszy pobór energii.
    http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/96121-...eneracja-plazm-panasonica-puka-glosno-do.html

• #3 10 Wrz 2013 16:26
    Taghor
    Poziom 9  

a jednak :P. Dzieki za opinie

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme