Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.
Autor
Wiadomość
Note
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Tarnobrzeg

Post#1 Post autora tematu 09 Wrz 2013 21:55   

Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.

Witam. Mam problem z lumią 520. Dzisiaj wyciągnąłem baterię bezpośrednio z telefonu podczas, gdy był włączony telefon. Przed wyjęciem baterii, bateria miała 63% naładowania. Po ponownym włożeniu baterii telefon nie chciał się uruchomić, więc podłączyłem go do ładowarki i telefon się uruchomił, to znaczy zaświecił się, a potem pokazał się napis "nokia" i taki stan ładowania i telefon już się ładuje ponad godzinę i nie pokazuje się jak zawsze pole do wpisania kodu PIN ani po odłączeniu od ładowania nie uruchamia się jakbym ciągle była bateria wyczerpana.

PS: Zaznaczę, że telefon jest nowy. Ma może z niecały miesiąc. Nie wiem także, czy to wyjęcie baterii spowodowało obecny stan, bo kiedyś upadł mi na chodnik i wyleciała z niego bateria i wówczas po złożeniu normalnie się uruchomił.

Co robić w tej sytuacji? Może jakiś reset? No doradźcie coś.

PS: Robiłem już kilka czynności. Zauważyłem pewne zmiany. Pewna strona opisała następujące kroki, które wykonałem.

Przytrzymuje jednocześnie klawisze zmniejsza i zwiększenia głośności podpinam pod ładowarkę i pokazuje się taka błyskawica a po prawej małe koło zębate i dalej nic się nie dzieje.

Gdy przytrzymuje jedynie klawisz zmniejszenia głośności i podłączam jednocześnie pod ładowanie to na telefonie pokazuje się wykrzyknik po czym pokazuje się stan ładowania. Jednymi słowy nic się nie zmienia w moim problemie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Wrz 2013 21:55   

Powrót do góry

mefistofilos
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Kraków/ Exeter

Post#2 10 Wrz 2013 11:25   

Re: Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.

Wykonaj to co ponizej :

Cytat:

A. BIG STEP ONE:
Please remember, we have to do two BIG STEP

* BIG STEP ONE (a). Press and Hold the Power Button, do not release until the phone vibrate (if you feel the vibrate in Nokia Lumia 520 then release the Power Button)
* BIG STEP ONE (b). Press and Hold the Volume Down Button, do not release until the LCD show the exclamation mark (if you see the exclamation mark in LCD, then release the Volume Down Button)

B. BIG STEP TWO (this can be down after all BIG STEP ONE finish)
To continue reset, you have to do the last step bellow

* Press Volume Up Button Key and release
* Press Volume Down Button Key and release
* Press Power Button Key and release
* Press Volume Down Button Key and release

The the Nokia Lumia 520 will do the hard reset format

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.
Strona 1 z 1