Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.
Autor
Wiadomość
Note
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Tarnobrzeg

Post#1 Post autora tematu 09 Wrz 2013 21:56   

Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.

Witam. Mam problem z lumią 520. Dzisiaj wyciągnąłem baterię bezpośrednio z telefonu podczas, gdy był włączony telefon. Przed wyjęciem baterii, bateria miała 63% naładowania. Po ponownym włożeniu baterii telefon nie chciał się uruchomić, więc podłączyłem go do ładowarki i telefon się uruchomił, to znaczy zaświecił się, a potem pokazał się napis "nokia" i taki stan ładowania i telefon już się ładuje ponad godzinę i nie pokazuje się jak zawsze pole do wpisania kodu PIN ani po odłączeniu od ładowania nie uruchamia się jakbym ciągle była bateria wyczerpana.

PS: Zaznaczę, że telefon jest nowy. Ma może z niecały miesiąc. Nie wiem także, czy to wyjęcie baterii spowodowało obecny stan, bo kiedyś upadł mi na chodnik i wyleciała z niego bateria i wówczas po złożeniu normalnie się uruchomił.

Co robić w tej sytuacji? Może jakiś reset? No doradźcie coś.

PS: Robiłem już kilka czynności. Zauważyłem pewne zmiany. Pewna strona opisała następujące kroki, które wykonałem.

Przytrzymuje jednocześnie klawisze zmniejsza i zwiększenia głośności podpinam pod ładowarkę i pokazuje się taka błyskawica a po prawej małe koło zębate i dalej nic się nie dzieje.

Gdy przytrzymuje jedynie klawisz zmniejszenia głośności i podłączam jednocześnie pod ładowanie to na telefonie pokazuje się wykrzyknik po czym pokazuje się stan ładowania. Jednymi słowy nic się nie zmienia w moim problemie.

----
Wydzielono z tematu: Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.
przez hefid dnia 9.09.2013 22:26
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 09 Wrz 2013 21:56   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.046 seconds

elektroda.pl temat RSS