Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

HP Dieskjet 3070A uzyj pojemniki startowe

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> HP Dieskjet 3070A uzyj pojemniki startowe
Autor
Wiadomość
oczko2020
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 10 Wrz 2013 20:25   

HP Dieskjet 3070A uzyj pojemniki startowe

Dzien dobry zakupilem drukarke hp dieskiet 3070A nie mialem pojemnikow statowych ona nigdy nie byla uzywana i kupilem zamienniki i mam komunikat uzyj pojemnikow startowych resetowalem ja i nic nie pomaga to jest jej piewsza instalacja prosze o pomoc czy jest jakas szansa zeby to odbl,okowac zadne resety niepomagaja prosze o szypkom odpowiedz dziekuje
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Wrz 2013 20:25   

Powrót do góry

porywaczuffff
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Warszawa

Post#2 11 Wrz 2013 13:21   

Re: HP Dieskjet 3070A uzyj pojemniki startowe

Nie jestem pewien, ale może być to przyczyna zamienników. Zainwestuj w orginalne tusze. Powinny odblokować urządzenie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Wrz 2013 13:21   

Powrót do góry

Sługa WSI
Spec od drukarek
Spec od drukarek

Post#3 11 Wrz 2013 13:35   

Re: HP Dieskjet 3070A uzyj pojemniki startowe

porywaczuffff napisał:
Nie jestem pewien, ale może być to przyczyna zamienników. Zainwestuj w orginalne tusze. Powinny odblokować urządzenie.

Oryginalne, sprzedawane w pudełku tusze nie odblokują urządzenia. Muszą być startowe tusze lub czipy z takich tuszów.

Rozwiązanie bezzakupowe jest omówione w tym temacie (HP Deskjet 3070a komunikat użyj pojemników startowych).
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> HP Dieskjet 3070A uzyj pojemniki startowe
Strona 1 z 1