Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Windows 7 - Czarny ekran i kursor, zero reakcji w menadżerze itp

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Pogotowie Antywirusowe -> Windows 7 - Czarny ekran i kursor, zero reakcji w menadżerze itp
Autor
Wiadomość
the hell
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 13 Wrz 2013 11:16   

Windows 7 - Czarny ekran i kursor, zero reakcji w menadżerze itp

Witam,
Przepraszam, że nie piszę przywitania w odpowiednim temacie ale czas nagli a komp odmawia współpracy :/

Problem polega na tym, że z jakiejś strony zalęgło mi się coś dziwnego, wg internetowych porad znalezionych w Google to SpiritA, starożytny wirus na DOS'a.
Objawy są następujące: Windows startuje normalnie, loguję się i widzę przygotowanie pulpitu a potem czarny ekran i kursor. Za chwilę zmienia się on w biały ekran i kursor, a potem znów czarny. Nie da się zrobić kompletnie nic to znaczy skrót ctrl + alt + del działa, ale kiedy włączam menadżer zadań to dalej jest czarny ekran :/ Ktoś pomoże? Co z tym fantem zrobić?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Wrz 2013 11:16   

Powrót do góry

DR_KROSS
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Warszawa

Post#2 13 Wrz 2013 12:47   

Re: Windows 7 - Czarny ekran i kursor, zero reakcji w menadżerze itp

Ja nie miałem na to czasu i nerwów – przeinstalowałem Windows (Win7 czas instalacji 25min).

Można, z tego co sprawdziłem, uruchomić komputer w trybie awaryjnym (wciśnij F8 przy starcie systemu i wybierz) i zgrać dane jeżeli potrzeba, etc.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Pogotowie Antywirusowe -> Windows 7 - Czarny ekran i kursor, zero reakcji w menadżerze itp
Strona 1 z 1