Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor powyżej 29 cali?

elektryk LW 17 Wrz 2013 13:13 1428 5
  • #1 17 Wrz 2013 13:13
    elektryk LW
    Poziom 9  

Planuję zakup telewizora .Potrzebuję porady jaki kupić.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4x4
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? również bokiem
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Na razie będzie stać .Po przemeblowaniu będzie prawdopodobnie wisiał.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Od północy.Telewizor na bocznej ścianie.
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Żadnego
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał?
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Polsat cyfrowy .W przyszłośći być może UPC
    10 .Jakie urządzenia? komputer,dekoder Polsatu,DVD
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5-6
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? bez znaczenia
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie planuję
    16. Preferencje co do marki? brak
    17. Preferencje co do wielkości? 29-32 cale
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Około 1000 .Maksymalnie 1500
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie musi mieć 3D

• #2 17 Wrz 2013 13:32
    joda08
    Poziom 12  

Na stronie .cinematic.pl/index.php?doc=89 (dodaj www na początku) jest jasno wytłumaczone jak duży powinna być przekątna, jaki duży ekran dla komfortu oglądania programów, filmów. Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi w internecie. Większość jeżeli nie wszystkie zależą od preferencji użytkownika. Zrób sobie spacer do marketu, porównaj taki czy inny. Sprawdź czy jesteś wrażliwy na 3D Aktywne (Samsungi), jak reagujesz na 3D pasywne (LG).
    Nie ma uniwersalnej recepty na telewizor, trzeba trochę samodzielności w tym temacie.

• #3 17 Wrz 2013 16:54
    jacekRCA
    Poziom 25  

Zarówno Samsung jak i LG mają telewizory 3D z pasywnym i aktywnym. Do 1,5 tysiaka to raczej będą podobne telewizory. Warto zwrócić uwagę na smart TV jakie oferuje dana marka, szczególnie na LG. Opracowali świetny system sterowania telewizorem za pomocą intuicyjnego i mało skomplikowanego pilota Magic Remote. Polecam zajrzeć do sklepów sieci euro.

• #4 17 Wrz 2013 22:12
    elektryk LW
    Poziom 9  

Chodzi mi głównie o to aby mi ktoś polecił jakieś konkretne i sprawdzone modele w cenie do 1500 zł. Interesuje mnie telewizor który będzie można powiesić na ścianie i oglądać na nim filmy z internetu.Taki , który mi się nie zepsuje kilka dni po zakończeniu gwarancji.O smart tv nie wiem zbyt wiele i nigdy nie miałem z tym do czynienia ,nie mam więc pojęcia czy i do czego mogłoby mi się to przydać.Telewizory z 3D mnie nie interesują .To mało przydatna w moim przypadku funkcja.

• #6 25 Wrz 2013 15:13
    elektryk LW
    Poziom 9  

Decyzja podjęta LC-32LD145V.
    Temat do zamknięcia , ale .... nie wiem jak go zamknąć ... bo podobno na tym forum jest taka opcja .
    Pomocyyy!!!

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme