Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS3 Headset - rozdzielenie gniazda usb na gniazdo i wtyke

marcinb444 17 Wrz 2013 21:24 1230 3
  • #1 17 Wrz 2013 21:24
    marcinb444
    Poziom 2  

Na początek witam wszystkich , kupiłem niedawno słuchawki z micro pod usb, w słuchawkach chciałbym słyszeć też dźwięk z gry. Czy jest możliwość z gotowych gniazd i wtyczek usb zmontować rozdzielacz i czy to będzie działać ? A chcę to zrobić tak : do wtyczki usb słuchawek wpiąć gniazdo usb , kture rozdzielił bym na gniazdo i wtyczkę , wtyczka wchodziła by w konsole jako cheadset , a do gniazda wpioł bym adapter usb-jack 3,5 a tego jack-a pod telewizor , albo drugą przejściówką z jack 3,5-RCA wtedy gniazda rca wpinam pod oryginalny kabel dołączony do konsoli w standardzie (taki z 3 wtykami RCA). Chodzi o to czy po zrobieniu takiego rozgałęźnika usłyszę dźwięk gry i znajomych w słuchawkach? Sorry za ewentualne błędy, ale nie jestem fachowcem , mam nadzieję że dobże to opisałem. Dał bym link na filmik na youtube ale nie moge , bo mam za mało punktów.

• #3 18 Wrz 2013 17:12
    marcinb444
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedź , a powiedz mi jeszcze jedno. Gdybym miał kabelek z końcówką jacka 3,5 i wlutował bezpośrednio pod głośniczki w słuchawkach. Było by coś z tego?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme