X

motorola xt890 - zablokowany PINem

19 Sep 2013 19:23 KIkikka88
  • #1 19 Sep 2013 19:23
    kikka88
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Witam, dostałam od Ex szefowej w Anglii motorole xt890, tam działała bez problemów lecz po przylocie do Polski i włożeniu polskiej karty telefon się zablokował. W osiedlowym "serwisie" koleś powiedział mi że nie da się tego odblokować, ale zaproponował odkupienie telefonu "na części" wiec coś mi tu śmierdzi. Po włączeniu telefon żąda czterocyfrowego kodu PIN (nawet bez karty sim) lub nazwisko rodowe matki. Z góry dziękuję za pomoc
  • Helpful post
    #2 19 Sep 2013 23:37
    staś pytalski
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    Przywróć ustawienia fabryczne poprzez hard reset. Z telefonu zostaną usunięte wszystkie dane.
  • #3 20 Sep 2013 14:28
    kikka88
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (0)
    A jak mam go zrobić? Czy to jedyna opcja? Słyszałam o jakichś kodach serwisowych, ale nie jestem pewna czy w tej sytuacji one coś pomogą
  • Helpful post
    #4 20 Sep 2013 14:30
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Helpful post? (0)
    Hard reset lub zmiana softu to jedyne co można zrobić, żadne magiczne kody nic nie pomogą.
  • Helpful post
    #5 20 Sep 2013 14:31
    pala17
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    W skrócie to wygląda tak sorry ze po angielsku ale jestem w pracy i nie mam czasu na tłumaczenie. Jak by był jakis problem pisz po pracy przetłumaczę. Ps wszystkie dane zostaną usunięte.
    1) Ensure the handset is powered off

2) Hold down the VOL DOWN and press the POWER ON key

The phone will power up in Fastboot Flash mode

3) Press the DOWN VOL until "Recovery" is highlighted, then press the VOL UP key to select.

A picture of an Android will appear in the screen witha "!" symbol

4) Press VOL UP and VOL DOWN simultaneously

A blue Android system recovery menu will appear

5) Press the VOL UP / VOL DOWN keys to highlight "wipe data/factory reset" then PRESS the POWER ON key to select.

The phone will now clear the data to factory reset which takes about a minute.

Filmik aby było łatwiej.
    http://www.youtube.com/watch?v=yU6og2lGVgk
  • #6 21 Sep 2013 15:43
    kikka88
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (0)
    Ok. Dzięki wielkie, udało się.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products