Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 24 Wrz 2013 19:07
    CyberFaust
    Poziom 2  

Witam. Posiadam laptopa i podłączony do niego monitor. Chciałbym uzyskać pewien efekt:

1) Monitor zwrócony będzie do publiczności
    2) Laptop będzie zwrócony do prowadzącego
    3) Publiczność może widzieć jedynie to co prowadzący udostępni na monitorze. Nie może widzieć tego co prowadzący ma na ekranie laptopa.
    4) Prowadzący na ekranie laptopa będzie posiadał pewien materiał oraz powinien widzieć, co wyświetla się na monitorze (np. w jakimś oknie.)

Jak uzyskać taki efekt? Wiem, że istnieje możliwość ustawienia wyświetlania dwóch pulpitów – jednego na laptopie, a drugiego (który jest rozszerzeniem laptopowego) na monitorze. Wtedy wystarczy przesunąć okno z prezentowanym materiałem na pulpit monitora. W takim przypadku jednak prowadzący nie będzie widział co udostępnił publiczności ponieważ monitor stoi do niego tyłem. Ktoś ma pomysł jak wyświetlić drugi pulpit dodatkowo na pierwszym pulpicie?

• #2 24 Wrz 2013 20:09
    unitral
    Użytkownik obserwowany

Był taki program, prezenter chyba się zwał, posiadał takie właśnie opcje - zwykle tego typu program jest dodawany przy zakupie projektorów.
    Z tego co pamiętam to PowerPoint miał też podobną opcję, ale jedynie do prezentacji jego slajdów.

• #3 24 Wrz 2013 20:41
    CyberFaust
    Poziom 2  

W PowerPoint to się nazywa właśnie "Widok Prezentera". Próbowałem się też bawić wirtualnymi pulpitami ale to nic nie daje. Nie wiesz jak ten program nazywał się dokładnie?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty