Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

42 cale, ok. 2200 zł, konsola do gry

maradr 04 Paź 2013 22:28 1323 4
  • #1 04 Paź 2013 22:28
    maradr
    Poziom 5  

Cześć,

poszukuje telewizora 42'' LED zgodnie z poniższym, jednak podsumowując najważniejsze jest dla mnie, aby telewizor dobrze współpracował z konsolą, miał Wifi, dobry obraz

opcjonalnie:
    ciekawe aplikacje (tvn player, youtube, ...), "sprawną" przeglądarkę internetową, odtwarzanie filmów z usb w rożnych formatach (mkv, mp4 + polskie napisy)

prośba o propozycje modeli z info dlaczego akurat ten a nie inny, za każdą wskazówkę wielkie dzięki!

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 25m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5-3m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? tak i tak
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? zza telewizora
    7. Jaki masz obecnie telewizor? tv z laptopa
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? kompatybilny z konsolą, WiFi (przegladarka internetowa, tvn player (zauważyłem przeglądając fora, że np. LG nie posiadają tvn playera, prawda to?)), youtube, odtwarzanie filmów z usb
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? antena naziemna
    10 .Jakie urządzenia? obojętnie
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2h
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętnie
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? mecze i filmy
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? tylko przez konsole 50%
    16. Preferencje co do marki? obojętnie
    17. Preferencje co do wielkości? 42 cale
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? kiepski obraz
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2200
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie musi mieć

• #2 05 Paź 2013 07:57
    jacekko0
    Poziom 31  

Proponuję Panasonic TX-L42E6E, Samsung UE42F5500.

• #3 05 Paź 2013 11:50
    maradr
    Poziom 5  

dzięki, takie modele m.in brałem pod uwagę. Oprócz tej dwójki natknąłem się też na tv LG 42LA620S (który obecnie jest w gazetce w SATURNIE, stąd moje zainteresowanie nim). Co powiesz o tym modelu?
    Czy powinienem na coś szczególnego zwracać uwagę, w kwestii podłączenia konsoli do gry?

• #5 09 Lis 2013 11:55
    maradr
    Poziom 5  

dopłaciłem i kupiłem 42ET60, dzięki za podpowiedzi, sprzęt sprawuje się pięknie!

jedno dodatkowe pytanie, bo się na tym kompletnie nie znam, mam zamiar dokupić do niego głośniki, upatrzyłem sobie Modecom MC-SHF56. Jeśli podłącze je do telewizora kabelkiem 2RCA-2RCA bo takie wejście mają te głośniki to co się wtedy stanie:)?

mianowicie:

obecnie jeśli podłączam słuchawki do TV to gra i telewizor i słuchawki, żeby słuchać dźwięku tylko w słuchawkach muszę zrobić mute, a regulacja głośności odbywa się za pomocą Słuchawek w menu Dźwięk (trochę mało wygodnie)

jak to będzie działać jak podłącze ww. głośniki? Będzie grał i telewizor i głośniki zewn., czy tylko głośniki? głośniki mają jakiś pilot ale przewodowy i nie za długi. Jak wtedy wygląda regulacja głośności z poziomu telewizora?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme