Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schneider Super Team LS - regeneracja górnego zawieszenia

krzysztofpak75 12 Paź 2013 08:50 3606 8
  • #1 12 Paź 2013 08:50
    krzysztofpak75
    Poziom 5  

Witam Wszystkich.

Niedawno wszedłem w posiadanie zestawu jak w temacie , ale pojawił się problem , mianowicie górne zawieszenie (jeszcze oryginalne) rozsypało się . Szukałem dedykowanego zawieszenia ale niestety nie znalazłem. I teraz moja prośba o poradę jaki zamiennik mogę użyć.
    Głośniki mają 20 cm średnicy.
    Poniżej zamieszczam zdjęcia zestawu :
    Schneider Super Team LS - regeneracja górnego zawieszenia Schneider Super Team LS - regeneracja górnego zawieszenia Schneider Super Team LS - regeneracja górnego zawieszenia Schneider Super Team LS - regeneracja górnego zawieszenia

Jeżeli są potrzebne jeszcze jakieś informacje chętnie udzielę :)

Z góry dzięki za pomoc

• #2 12 Paź 2013 13:06
    Pain
    Poziom 25  

Szukaj zawieszeń do Tonsil GDN 20/60 i jako średniotonowy jest tam chyba GDN 16/30, dla pewności zmierz przed zakupem, na aukcjach powinny być podane wymiary.
    Odpowiednie zawieszenia poznasz po charakterystycznym przetłoczeniu, tak jak na membranie przy krawędzi.
    Za nic nie daj sobie wcisnąć całych membran z zawieszeniem.

• #3 12 Paź 2013 13:53
    krzysztofpak75
    Poziom 5  

Dzięki wielkie za odpowiedź. Właśnie teraz patrzę na to zawieszenie i faktycznie powinno pasować. A tak nawiasem mówiąc to nie ma to jak stare dobre sprzęty :)
    Pozdrawiam.

• #4 12 Paź 2013 15:08
    rell
    Poziom 10  

Jak wykręcisz głośniki to nie zdziw się jak bedzie pisało że to Westry ;)

• #5 16 Paź 2013 05:45
    krzysztofpak75
    Poziom 5  

Witam ponownie....
    Faktycznie tonsilowskie zawieszenie będzie pasować , ale mam jeszcze jedno pytanie :
    jakiego kleju najlepiej użyć do podklejenia tego zawieszenia ??
    Pozdrawiam i miłego dzionka :)

• #7 17 Paź 2013 17:29
    DjMapet
    Poziom 42  

Pain napisał:
    Butapren.

Owszem, ale nie taki ruski z bazaru. Poszukaj lepszego, np. firmy Pattex, UHU itp.
    Zresztą poszukaj, na forum jest sporo o naprawie głośników.

Pozdrawiam.

• #8 24 Lis 2013 12:51
    krzysztofpak75
    Poziom 5  

Witam Wszystkich.
    No i już po regeneracji , wszystko spasowało tak jak trzeba , troszkę to trwało ze względu na to ,że jestem w niemczech a zawieszenie jechało z Polski .
    Trochę pracy było (bez pomocy mojej Żonki raczej bym nie dał rady , ze względu na brak cierpliwości) , ale teraz cieszy ucho :)
    A tak to wygląda po wszystkim ...
    Schneider Super Team LS - regeneracja górnego zawieszenia

Ale mam jeszcze jedno pytanie odnośnie końcówki mocy , czy warto zamontować jakieś chłodzenie , bo zauważyłem ,że po dłuższym graniu jest dość ciepło ... Oryginalnie go nie ma .

Pozdrawiam

• #9 24 Lis 2013 20:10
    DjMapet
    Poziom 42  

krzysztofpak75 napisał:
    po dłuższym graniu jest dość ciepło

Jeśli tylko ciepło to nie ma się czym martwić. Poza tym nie ma się co temu dziwić, bo wzmacniacz jest schowany w szafce. Jest jakaś większa (ok. 10 cm) przestrzeń, między tylnymi panelami urządzeń a tylną ścianką szafki? powinna być dla dobrej cyrkulacji powietrza.
    Po włączeniu sprzętu, zostaw otwarte szklane drzwiczki szafki.

Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME