Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak połączyć słuchawki philips SHP2500 i Głośniki Creative A300

nikeactive 13 Paź 2013 13:37 1275 2
  • #1 13 Paź 2013 13:37
    nikeactive
    Poziom 2  

Otóż mam pytanie czy da się połączyć te 2 urządzenia z tematu tak aby głośniki wzmacniały moje słuchawki. Dlaczego tak chcę zrobić? chcę je połączyć ponieważ moje słuchawki strasznie cicho graja bez wzmacniacza nie ważne czy są podłączone pod front panel czy tylni panel. Dotychczas korzystałem ze wzmacniacza Fiio E5 dzięki niemu słuchawki grały 4x głośniej ale chcę zrezygnować z tej opcji i spróbować wzmacniać słuchawki subuferem od zestawu, który ma wbudowany wzmacniacz
    Teraz nasuwa się pytanie czy mogę jakoś skręcić przewody słuchawek i głośników żeby były ze sobą połączone i grały
    Zauważyłem, że z tyłu jest wejście jakby "Chinch" który służy do zasilania lewego głośnika może da się to jakoś wykorzystać?
    Od prawego głośnika odchodzi przewód z jackiem i zasilaniem

Jak połączyć słuchawki philips SHP2500 i Głośniki Creative A300

• #2 13 Paź 2013 15:10
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Chcesz do kliku(nasto) watowego wzmacniacza podłączyć słuchawki? Przecież Ty je spalisz od ręki, nie mówiąc o uszkodzeniu słuchu.

• #3 14 Paź 2013 12:50
    Eminence
    Poziom 17  

Aby troche rozjasnic sprawe...
    Wyjscie z komputera ( to zielone ) do ktorego podlaczasz sluchawki jak i wejscie do Creativow znane jest jako line level. To jest tak jakby podstawa, to co wzmacniacz bierze i wzmacnia zeby glosniki graly 'glosniej.' Sluchawki sa dostosowane do takiej mocy.

Sugerujac sie twoim pomyslem chcialbys podlaczyc sluchawki pod wyjscie z wzmacniacza w tym subwooferze. Wyjscie z tego wzmacniacza jest XX razy zwiekszone.

Podlaczajac sluchawki do suba poprzez skrzyzowanie kabelkow bedzie mialo wynik o ktorym wspomnial kolega wyzej.

Dedykowany wzmiacniacz dla sluchawek raczej jest najlepszym wyjsciem. Jest to urzadzenie zaprojektowane pod sluchawki ktore napewno lepiej sie zda niz jakikolwiek wzmacniacz stereo.

Pozdrawiam i zycze madrych pomyslow !

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme