Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Go Clever Tab R83.2 Mini - Zbyt wiele prob narysowania wzoru i problem recovery

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Tablety Czytniki Software -> Go Clever Tab R83.2 Mini - Zbyt wiele prob narysowania wzoru i problem recovery
Autor
Wiadomość
ReyosPL
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 19 Paź 2013 12:06   

Go Clever Tab R83.2 Mini - Zbyt wiele prob narysowania wzoru i problem recovery

Witam. Ostatnio moj brat probwal mi odblokowac tablet a ja na tablecie mam wzor, przez co zablokowal mi go a jak wiadomo bez wlaczonego wifi zalgowanie na Google jest nie mozliwe. Jedynym ratunkiem jest wipe data. Trzeba to zrobic za pomoca recovery menu. I tu lezy moje pytanie, bo wciskajac i przytrzymujac na 10 sek Vol+ oraz Power tablet sie wlacza i pojawia sie lezacy robot z otwartym brzuchem i wykrzyknikiem. I nie wiem co dalej. Bo ten robot lezy i lezy do czasu az tablet sam sie zrestartuje. Co mam robic? Dodam ze ja nie wgrywalem zadnych ROMow ani ROOTow(Podobno tablety made in china sa juz zrootowane po czesci). Prosze o pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Paź 2013 12:06   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Tablety Czytniki Software -> Go Clever Tab R83.2 Mini - Zbyt wiele prob narysowania wzoru i problem recovery
Strona 1 z 1